Filtry
-
-

Dodaj ogłoszenie

Jeśli posiadasz konto zaloguj się.

Krok 1/5 - Wybierz typ ogłoszenia

Ogłoszenia zwykłe

Ogłoszenia zwykłe ukazują się pod ogłoszeniami wyróżnionymi. Ogłoszenia 8 i 16-tygodniowe odświeżają się automatycznie co 4 tygodnie, dzięki czemu trafiają na początek listy ogłoszeń zwykłych.

Ogłoszenia wyróżnione

Ogłoszenia wyróżnione prezentowane są na stronie głównej, nad ogłoszeniami zwykłymi. Ogłoszenia 4 oświeżają się automatycznie co 2 tygodnie, dzięki czemu trafiają na początek listy ogłoszeń wyróżnionych.

Top ogłoszenia - POLECAMY

Top ogłoszenia to siedem pierwszych ogłoszeń na stronie głównej. Mają swoje stałe miejsca i nie mogą zostać wyparte przez inne ogłoszenia.

Pakiety ogłoszeń

Ogłoszenia w pakiecie są o 50% tańsze niż kupowane pojedynczo. Można je wykorzystać w dowolnym czasie. Ogłoszenia 8 i 16-tygodniowe odświeżają się automatycznie co 4 tygodnie.

Abonamenty

Agencjom nieruchomości polecamy abonament. W ramach abonamentu można dodawać dowolną ilość ogłoszeń zwykłych. Raz dodane ogłoszenie do serwisu jest cały czas aktywne i co 12 tygodni automatycznie odświeża się z nową datą. Dzięki temu trafia na początek listy ogłoszeń. Do abonamentów można dokupić wyróżnienia ogłoszeń z 50% rabatem! W ramach abonamentu można eksportować ogłoszenia z programu RealNet i Galactica.