Praca Pszczyna Praca Pszczyna
POLUB NAS NA FACEBOOKU
Filtry
-
-

Trwa budowa nowych bloków

Na osiedlu Piastów w Pszczynie trwa budowa dwóch nowych wielorodzinnych budynków mieszkalnych. Oba czterokondygnacyjne bloki powstają przy ulicy Dobrawy.

Molbud, blok osiedle Piastów
Tak docelowo ma wyglądać jeden z budowanych domów przy ulicy Dobrawy.


Dzięki tym inwestycjom w mieście pojawi się ponad sto nowych mieszkań o różnym metrażu. Jak zapewniają inwestorzy, lokale będą bezczynszowe, będą miały wysoki standard i wykonane z wysokiej jakości materiałów.

Nowe budynki na osiedlu Piastów - 20.04.2012 · fot. pless.pl


W budynku stawianym przez firmę Jawabud znajdzie się 40 mieszkań o powierzchniach od 45 do 71 metrów kwadratowych. W podziemiu zaprojektowane zostały garaże oraz piwnice i pomieszczenia gospodarcze. Budynek jest całości przystosowany dla osób niepełnosprawnych.

Tuż obok powstaje dom wielorodzinny budowany przez firmę Molbud. W budynku będzie 67 lokali mieszkalnych od 28 do 79 metrów kwadratowych. Przy budynku wykonywany jest parking dla mieszkańców, gdzie nowi lokatorzy otrzymają miejsce parkingowe. Dodatkowo na parkingu znajdować się będą 33 miejsca dla gości. Na poziomie zerowym budynku znajdują się pomieszczenia gospodarcze z możliwością zagospodarowania ich jako schowki na: rowery, wózki.

new / pless.pl