Filtry
-
-

Drzwiczki rewizyjne czarne Awenta

Materiał partnera:

Moda na czarne elementy wykończenia nabiera tempa począwszy od armatury łazienkowej w postaci czarnych kabin- baterii prysznicowych, poprzez czarne gniazdka i wyłączniki, czy na czarnych panelach ozdobnych montowanych na kratki wentylacyjne lub wentylatory kończąc.

Drzwiczki rewizyjne czarne AwentaCzarne panele ozdobne do wentylatora wykonane są ze szkła i Awenta oferuje tutaj czarny połysk i czarny mat w przypadku drzwiczek rewizyjnych nie mamy takiego wyboru.

Drzwiczki rewizyjne w kolorze czarnym o których mowa dołączyły do szerokiej gamy oferty drzwiczek rewizyjnych i maskownic. Jest to kolejna grupa produktów spełniająca oczekiwania mody na czarne elementy wykończenia wnętrz. Są dostępne w kolorze czarny połysk i nie mamy tutaj podziału na mat i połysk.

Drzwiczki te są na tyle ciekawą propozycją, że są wykonane z dobrej jakości tworzywa ABS jednocześnie zachowując elegancki wygląd i niską cenę. Awenta to polski producent systemów wentylacyjnych i rewizyjnych również i w tym przypadków polski producent drzwiczek rewizyjnych stanął na wysokości zadania. Produkt prezentuje elegancki design , jest solidnie wykonany a zarazem nie rujnuje budżetu podczas wykończenia wnętrz.

Obecnie Awenta produkuje czarne drzwiczki rewizyjne w najbardziej popularnych rozmiarachdt11cz a


15x15
15x20
20X20
20X25
20X30Przy okazji opisu nowego koloru warto przypomnieć ze drzwiczki rewizyjne serii DT Awenta są w ofercie tej marki od wielu lat i wykonane są z tworzywa ABS. Gładka powierzchnia frontowa zapobiega nadmiernemu osadzaniu się kurzu oraz ułatwia utrzymanie drzwiczek w czystości. Drzwiczki, ze względu na ich kształt i konstrukcję oraz użyty do ich produkcji surowiec wykazują bardzo dobrą odporność na działanie czynników chemicznych, termicznych i atmosferycznych.

Zastosowanie

stosuje się je do zabudowy otworów rewizyjnych, w których znajdują się elementy wymagające częstego lub czasowego sprawdzania, np. zawory wodne, wodomierze, gazomierze, liczniki energetyczne itp.

Montaż drzwiczek rewizyjnych.

Łatwy i szybki montaż w krokach

  • Wyjąć skrzydło drzwiczek z ramki (ościeżnicy).
  • Przygotować otwór rewizyjny odpowiedni do wymiaru ramki drzwiczek .
  • Osadzić ramkę drzwiczek w otworze, a następnie wypoziomować).
  • Uwaga! Ramka drzwiczek nie może być poddana żadnym naprężeniom i odkształceniom, a jej zewnętrzny kołnierz powinien swobodnie przylegać do ściany.
  • Przymocować ramkę drzwiczek przy pomocy silikonu lub zaprawy. Spoinę nanosimy w miejsca otworów technologicznych znajdujących się wewnątrz ramki .
  • Po wyschnięciu spoiny, osadzić skrzydło w ramce


Więcej o produktach marki Awenta