Filtry
-
-

Sprzedam: Działka - rolna

900 000 zł, 19 zł / m2, 45900 m2, Miedźna

Numer oferty: 9430963

15 zdjęć
Na sprzedaż przepiękny staw hodowlany położony w głębokim odosobnieniu. Wśród pól wprawdzie, ale otoczony na tyle zwartym pierścieniem starodrzewu, że sprawia wrażenie usytuowania w środku lasu. Do innego sporego lasu zresztą też jest ledwo 200-300 metrów. Otaczające staw drzewa są częścią tej nieruchomości - nie brak tu nawet wiekowych dębów. Sam staw ma prawie 2 hektary lustra wody, a cała działka z tym stawem i pierwszym pierścieniem zieleni to 2, 60 ha. Do nieruchomości przynależą jeszcze dwie sąsiadujące działki rolne, również otoczone w przeważającym zakresie pierścieniem drzew, w tym jedna nawet częściowo zalesiona. Ilość drzewostanu jest na tyle ogromna, że nawet bieżące prace porządkowe i pielęgnacyjne, bez regularnej wycinki, zapewnią stałe i odnawialne źródło opału dla sporego gospodarstwa domowego. Cała nieruchomość - staw, otaczająca zieleń, działki rolne i las - to łącznie 4,59 ha.
Osobliwe miejsce, z dala od wszelkiej cywilizacji, żadnych zabudowań ani głównych dróg w promieniu co najmniej pół kilometra, oaza absolutnej ciszy, spokoju i refleksji... Na stawie są dwie wysepki, na których można urządzić już zupełnie odizolowane od świata miejsce biesiad, czy wręcz samotnię...
Teren nie jest objęty planem zagospodarowania przestrzennego.
Charakterystyka zasilania stawu z rowu i urządzeń znajdujących się na terenie nieruchomości sprawia, że jak wynika z decyzji wydanej przez starostwo - staw ten nie wymaga wydania pozwolenia wodno-prawnego. Daje za to możliwość hodowli różnorodnych gatunków ryb.
Umówmy się, a pokażemy tę nieruchomość w całej okazałości.
Zwrócimy uwagę nie tylko na zalety, ale i ewentualne ukryte niedoskonałości.
Kredyt hipoteczny również pomożemy załatwić, współpracujemy z różnymi bankami, w ramach sprzedaży pomagamy nieodpłatnie we wszelkich formalnościach.
A na miejscu doradzimy w zagadnieniach architektonicznych i budowlanych.
CROPOL   NIERUCHOMOŚCI
http://www.cropol.pl
Mirko Daničić
numer licencji: 11729
Agent prowadzący: Adrian Poznachowski
Telefon: 660 520 310

Oferta nr 9430963 wysłana z systemu LocumNet Online
  • Ogrodzenie: Nie
  • Działka narożna: Nie
  • Pozwolenie na budowę: Nie
  • Siła: Nie
  • Obiekt strzeżony: Nie

Kontakt

Agent prowadzący:

Adrian Poznachowski

tel. 660 520 310

Wizytówka agencji »