Filtry
-
-

Mieszkania, Biura, Garaże na Wynajem - Nowa Strona Internetowa XCONSULTER

Artykuł sponsorowany:

Długoterminowy wynajem mieszkań, biur i garaży w Pszczynie, Brennej i Katowicach stał się jeszcze bardziej dostępny! Firma XCONSULTER Sp. z o.o., posiadająca ponad 10-letnie doświadczenie na rynku nieruchomości, z dumą ogłasza uruchomienie nowej strony internetowej oraz aktywne zaangażowanie w media społecznościowe, mające na celu lepszą obsługę klientów w tych trzech atrakcyjnych lokalizacjach.

XCONSULTER
NOWOŚĆ -mieszkania XCONSULTER na Osiedlu Słoneczne Tarasy w Katowicach


Nowa Strona Internetowa - Łatwiejsza Nawigacja, Szybszy Dostęp, Więcej OpcjiZ myślą o wygodzie klientów, firma stworzyła nową stronę internetową, prezentującą nie tylko bogatą ofertę wynajmu długoterminowego, ale także oferującą intuicyjną nawigację. Dzięki funkcjonalnej i rozbudowanej wyszukiwarce z zaawansowanymi filtrami, teraz szybko i łatwo można znaleźć mieszkanie, biuro lub garaż spełniający indywidualne oczekiwania. Zaktualizowana witryna oferująca bogate galerie zdjęć, plany pomieszczeń i opisy nieruchomości dostarcza również nowoczesne narzędzia umożliwiające porównywanie ofert, składanie zapytań, wirtualny spacer po lokalu oraz bezpośredni kontakt z zespołem firmy. Na witrynie znajdują się również ciekawe artykuły i poradniki z branży nieruchomości, które mogą być pomocne dla każdego najemcy.

Mieszkania do wynajęcia firmy XCONSULTER - media w cenie, brak prowizji!
Mieszkania do wynajęcia firmy XCONSULTER - media w cenie, brak prowizji!


Media Społecznościowe - Bądźcie na Bieżąco z Ofertami i WydarzeniamiFirma XCONSULTER wkroczyła również w świat mediów społecznościowych, aby być jeszcze bliżej klientów. Obserwujcie ich na Facebooku, Instagramie i YouTube, aby być na bieżąco z najnowszymi ofertami, promocjami i aktualnościami dotyczącymi rynku nieruchomości w Pszczynie, Brennej i Katowicach. To doskonała okazja, aby dowiedzieć się o nowych dostępnych nieruchomościach zanim trafią na oficjalną stronę internetową i do popularnych portali ogłoszeniowych. To także idealna platforma do bezpośredniej komunikacji z przedstawicielami firmy, którzy chętnie odpowiedzą na Twoje pytania i udzielą niezbędnych informacji

XCONSULTER - mieszkania do wynajęcia - media w cenie!
Mieszkania do wynajęcia firmy XCONSULTER - media w cenie, brak prowizji!


Różnorodność ofertyNa ofertę XCONSULTER Sp. z o.o. składa się szeroki wachlarz lokali mieszkalnych i użytkowych począwszy od kawalerek przez mieszkania dwu-, trzy- i wielopokojowe, a także lokale biurowe i garaże. Możliwy jest zarówno najem mieszkań umeblowanych i wyposażonych w podstawowe sprzęty oraz akcesoria, mieszkań w pełni umeblowanych i wyposażonych we wszystkie niezbędne sprzęty i akcesoria, jak i mieszkań przygotowanych do samodzielnego umeblowania przez najemcę. Zróżnicowany jest również standard wykończenia poszczególnych lokali. Swoją ofertę XCONSULTER Sp. z o.o. kieruje do rodzin, par, singli, a także przedsiębiorców zainteresowanych wynajmem długoterminowym.

Mieszkania do wynajęcia firmy XCONSULTER - media w cenie, brak prowizji!
Mieszkania do wynajęcia firmy XCONSULTER - media w cenie, brak prowizji!


Doświadczenie i ciągły rozwójJako firma z długoletnim doświadczeniem na rynku nieruchomości, XCONSULTER ceni wartość lokalnych społeczności Pszczyny. Z przyjemnością rozszerza jednak swoją działalność na nowe obszary, wychodząc poza ramy pszczyńskiego rynku nieruchomości, oferując swoje usługi w Brennej - malownieczej miejscowości Beskidu Śląskiego, a od niedawna również wchodząc na rynek Aglomeracji Śląskiej z nowymi atrakcyjnymi lokalami w samym centrum Katowic. W ofercie spółki jest już łącznie ponad 50 lokali, w 3 różnych miastach i 8 lokalizacjach, a w planach są dalsze inwestycje.

XCONSULTER - mieszkania do wynajęcia - media w cenie!
Mieszkania do wynajęcia firmy XCONSULTER - media w cenie, brak prowizji!


Przejrzysta oferta - bez prowizji i ukrytych kosztów dodatkowych


Zaletą ofert firmy XCONSULTER jest brak ukrytych kosztów dodatkowych - opłaty za wywóz śmieci oraz opłaty za media (w tym często również za internet) są już wliczone w wysokość czynszu na podstawie warunków ustalonych w umowie najmu. Warto wziąć to pod uwagę, porównując oferty w trakcie poszukiwania lokalu. Nie do przecenienia jest fakt, że spółka oferuje na wynajem nieruchomości pochodzące z jej własnych zasobów, dzięki czemu najemcy nie są obciążani kosztami prowizji ani kosztami wkładu partycypacyjnego.

XCONSULTER
Mieszkania do wynajęcia firmy XCONSULTER - media w cenie, brak prowizji!


Zachęcamy do odwiedzenia nowej strony internetowej, śledzenia firmy na mediach społecznościowych i skorzystania z zaktualizowanej oferty wynajmu długoterminowego. XCONSULTER jest pewien, że każdy znajdzie u nich idealne miejsce!

Dla dodatkowych informacji oraz umówienia się na oglądanie lokalu, prosimy o kontakt:Social Media:


Aktualne oferty firmy XCONSULTERPszczyna


Katowice


Brenna


Xconsulter Sp. z o.o.

43-200 Pszczyna
ul. Wiśniowa 2

tel. 32 448 34 20
kom. 601558005
kom. 603558005