Filtry
-
-

Lokal usługowo/biurowy do wynajęcia w Pszczynie

Artykuł sponsorowany:

Pszczyńskie Towarzystwo Budownictwa Społecznego posiada do wynajęcia lokal usługowo/biurowy w budynku przy ul. Korfantego 17 na I piętrze, o łącznej powierzchni 129,1m2. Istnieje możliwość podziału lokalu na dwa mniejsze, niezależne o powierzchni 56,25m2 (I lokal) i 72,85m2 (II lokal).

Lokal usługowo/biurowy do wynajęcia w Pszczynie


Budynek znajduje się w Pszczynie przy ul. Korfantego 17 (osiedle Siedlice). W budynku znajdują się wyłącznie lokale usługowe m.in.: sklep spożywczy RYSA, kwiaciarnia IRYS, Husqvarna, fryzjer, sklep usługowo-handlowy Arczi -Kom.Atrakcyjna lokalizacja w pobliżu innych punktów handlowych i usługowych. Bezpośrednio przed budynkiem znajduje się bezpłatny parking. Lokale są w pełni opomiarowane woda, prąd. Lokal posiada zaplecze sanitarne. Ogrzewanie budynku z własnej kotłowni gazowej. Lokale wyposażone w instalacje teletechniczne oraz alarm. Na zewnątrz lokalu zainstalowany monitoring.

Lokal usługowo/biurowy do wynajęcia w Pszczynie
Lokal usługowo/biurowy do wynajęcia w Pszczynie


Cena czynszu:
  • W przypadku najmu całego lokalu czynsz najmu będzie wynosił 25zł/m2/netto
  • W przypadku najmu jednego z dwóch lokali czynsz będzie wynosił 30zł/m2/netto.
  • Kaucja w wysokości trzy krotności czynszu.


Zachęcamy do kontaktu pod numerami tel. 697 617 561, 32 212 85 55 lub osobiście w siedzibie Pszczyńskiego TBS Sp. z o.o. w Pszczynie przy ul. Kilińskiego 5a.