Filtry
-
-

Dom, który powstaje w trzy miesiące

Artykuł sponsorowany:

Jeśli zastanawiasz się nad budową domu, szukasz wykonawcy, oczekujesz szybkiej realizacji nawet w 3 miesiące od wbicia pierwszej łopaty firma Abakon sprosta temu zadaniu. Doradcy Inwestora zapraszają do obejrzenia realizacji w Czechowicach-Dziedzicach, już w najbliższą sobotę - 24 sierpnia

Zapisy: Kliknij tutaj

Dom, który powstaje w trzy miesiące
Dom, który powstaje w trzy miesiące


Przyjdź i zobacz sam jak Abakon realizuje marzenia swoich Klientów. Posłuchaj na co warto zwrócić uwagę podczas doboru idealnego projektu. Poczuj ten szczególny klimat budynków z keramzytu. Spośród kilkudziesięciu projektów typowych zaprezentowany zostanie dom z poddaszem, z dachem dwuspadowym, o powierzchni użytkowej ponad 115,00 m2. Kuchnia, dwie łazienki, cztery pokoje, bardzo przestronny salon, pomieszczenie gospodarcze oraz garderoba- to wszystko w niezwykle funkcjonalnym układzie udało się rozmieścić na parterze i poddaszu mieszkalnym budynku.

Dom, który powstaje w trzy miesiące
Dom, który powstaje w trzy miesiące


Szybko, tanio, bez kompromisów - tym szczyci się już od ponad 16 lat firma Abakon, która jako jedna z nielicznych w Polsce buduje domy z keramzytu nawet w 3 miesiące i ma na swoim koncie ponad 600 realizacji. Łącząc technologię prefabrykatu keramzytowego z profesjonalizmem wykonawcy inwestor otrzymuje kompleksową realizację domu od pozwolenia na budowę, aż do stanu "pod klucz". Od pierwszego kontaktu z firmą można dostrzec, że jej misją jest przeprowadzenie inwestora przez czas budowy w taki sposób, aby ten bardzo skomplikowany i żmudny proces stał się dla niego czystą przyjemnością.

Dom, który powstaje w trzy miesiące
Dom, który powstaje w trzy miesiące


Oprócz obejrzenia budynku i zapoznania z technologią, dzięki doradcom z Abakonu można będzie poznać szczegóły realizacji, poszczególne etapy jej budowy, terminy czy też skonsultować się odnośnie wyboru optymalnego projektu.

Zapraszamy do Czechowic-Dziedzic, 24.08.2019r., w godzinach 10.00-15.00. Udział jest bezpłatny. Dodatkowo, na wszystkich, którzy wezmą udział w wydarzeniu będą czekały niespodzianki przygotowane przez Abakon.

Szczegóły: kliknij tutaj.