Filtry
-
-

NaszDomek.eu: Dom o powierzchni 110 m2 za 239 tys. zł!

Artykuł sponsorowany:

Firma Partner Group Silesia sp. z o.o. z Żor, właściciel marki NaszDomek.eu, buduje domy w technologii keramzytu prefabrykowanego, systemu stosowanego od lat w Skandynawii i Niemczech. Nowy dom na działce klienta powstaje w zaledwie 3 miesiące.

naszdomek.eu
Przykładowy dom, wykończony do stanu deweloperskiego o powierzchni 110 m2 to koszt 239 tys zł brutto. Przyjedź i zobacz na żywo! · fot. proj. E.Jakubiec


Keramzyt to lekkie kruszywo ceramiczne, otrzymywane przez wypalanie łatwo pęczniejących glin w piecach obrotowych w temperaturze 1200°C, bez domieszki jakichkolwiek substancji szkodliwych. Posiada wysoką izolacyjność cieplną, jest odporny na czynniki atmosferyczne i chemiczne oraz gryzonie.
Ściany z keramzytu składają się z 75% keramzytu 15% piasku i 10% cementu , który służy jako spoiwo , przez to gwarantują wysoką kumulacyjność cieplną, ogniotrwałość oraz izolacyjność akustyczną.

Keramzyt zastosowany w ścianach zapewnia doskonały mikroklimat wewnątrz budynku, regulując parametry fizykochemiczne powietrza w otoczeniu. Atmosfera w budynku podobna jest do atmosfery w domach z tradycyjnej cegły ceramicznej. Grubość i solidność ścian, która przypomina trwałą, tradycyjną budowę to kolejna zaleta tego systemu.


NaszDomek.eu stawia takie domy w 3 miesiące min. dlatego ,że system keramzytu prefabrykowanego praktycznie przebiega bez procesów "mokrych" w związku z tym nie ma potrzeby sezonowania budynku. W tym systemie budownictwa otrzymujemy idealnie gładkie, wewnętrzne powierzchnie, więc nie ma potrzeby ich tynkowania! Dodatkowo firma przygotowuje kanały pod instalacje, więc nie ma potrzeby kucia bruzd pod przewody.

Dom w systemie keramzytu prefabrykowanego jest bardzo ciepły. Dzięki naturalnym ekologicznym materiałom zapewnia wysoki komfort mikroklimatyczny a przez to niskie koszty utrzymania. Mamy tu dowolność przy wyborze źródła ciepła od tradycyjnych kotłów przez piece gazowe po pompy ciepła.

Nasi projektanci wykonają indywidualny projekt Twojego wymarzonego domku a także przeprowadzą cały proces dokumentacji urzędowej i to wszystko w cenie!

Przykładowy dom, wykończony do stanu deweloperskiego o powierzchni 110 m2 to koszt 239 tys zł brutto. Przyjedź i zobacz na żywo!

naszdomek.eu
fot. proj. E.Jakubiec


Zachęcamy do kontaktu : Żory ul. Kościuszki 11

Szczegóły na stronie www.naszdomek.eu lub pod nr tel. 608 199 777

Polub nas na Facebooku

W dniach 1-3 wrzesień zapraszamy na DNI OTWARTE NA BUDOWIE!Szczegóły na www.facebook.com/naszdomek.eu