Filtry
-
-

Wysoki standard nowych mieszkań na Krowodrzy - co oferują nam krakowscy deweloperzy?

Materiał partnera:

Zapotrzebowanie na mieszkania z rynku pierwotnego nie słabnie. Wskazują na to wciąż rosnące w kraju ceny mieszkań. W Krakowie w ciągu ostatniego roku mieszkania podrożały o prawie 4%. Nie odstrasza to jednak nabywców, którzy decydując się na zakup nowego mieszkania, często na kredyt, oczekują jednak mieszkań nowoczesnych, tak by inwestycja okazała się rzeczywiście zakupem „na lata”. Krakowscy deweloperzy prześcigają się więc w pomysłach i udogodnieniach dla mieszkańców, czego przykładem mogą być nowe mieszkania na Krowodrzy.

Wysoki standard nowych mieszkań na Krowodrzy


Wysoki poziom zabezpieczeńChoć Krowodrza należy do najbezpieczniejszych dzielnic miasta, warto dmuchać na zimne i wybierać te inwestycje, które oferują szereg zabezpieczeń. Powstawanie zamkniętych osiedli staje się dziś w Polsce standardem. Zwróćmy również uwagę na system monitoringu oraz całodobową ochronę. W takim otoczeniu cała rodzina, a zwłaszcza dzieci, będą czuć się bezpiecznie.

Przeciw upałom, przeciw smogowiInwestorzy stawiają również na poprawę warunków życia przyszłych mieszkańców. W związku ze zmianą klimatu w naszym kraju (łagodne zimy, upalne lata), instalacje do klimatyzacji stają się coraz częściej standardem, również w nowych mieszkaniach na Krowodrzy w Krakowie. Na zdrowie mieszkańców, szczególnie w dawnej stolicy, wpływać mogą również wszystkie rozwiązania antysmogowe - specjalne nawiewniki w oknach znacznie podniosą komfort życia mieszkańców. Nie bez znaczenia są również wszelkie powierzchnie zielone. Dzisiejsze projekty inwestorów obejmują stworzenie przestrzeni zielonych, które podnoszą walory estetyczne, ale wpływają również na poprawę jakości powietrza. Warto szukać właśnie takich inwestycji, kiedy decydujemy się na zakup nowego mieszkania na Krowodrzy w Krakowie.

Nowe mieszkania na Krowodrzy w Krakowie - dla większej integracji mieszkańcówWielu inwestorów stawia na stworzenie mieszkańcom danego osiedla możliwości większej integracji. Stąd coraz częściej projekty zakładają wydzielenie i zaaranżowanie przestrzeni dla dzieci, w której będą mogły spędzać wspólnie czas na zabawie. Upowszechnia się również przygotowanie miejsca rozrywki dla dorosłych. W projektach spotkamy się m.in. z osiedlowymi siłowniami, punktami SPA czy innymi udogodnieniami, pozwalającymi na jakościowy wypoczynek bez konieczności opuszczania osiedla.

Więcej na https://www.ekopark.pl/aktualnosci/nowe-mieszkania-krowodrza/.