Filtry
-
-

[WIDEO] Już 7 września Dom Otwarty - przyjdź i dowiedz się więcej!

Artykuł sponsorowany:

Szukasz domu o niebanalnej bryle, w którym znajdziesz spokojną przestrzeń dla siebie i swoich bliskich? Jedyny w swoim rodzaju dworek znajdujący się w Pszczynie przy ul. Katowickiej, to prawdziwy skarb, który czeka na odkrycie - takie oferty zdarzają się niezwykle rzadko!Jeśli jesteś fanem tego stylu architektonicznego, to w tym przypadku nie będziesz musiał martwić się o ograniczenia nakładane przez konserwatora zabytków, ponieważ został on wybudowany w 2000 roku. Otaczający nieruchomość ponad 19 arowy ogród to zaciszna oaza drzew i krzewów ozdobnych, z oczkiem wodnym i urokliwie zatopioną w zieleni altaną z kominkiem do grillowania. Znajdziesz w nim wytchnienie od zgiełku miasta w otoczeniu starodrzewia i śpiewu ptaków.

Dom ma powierzchnię użytkową 231 mkw, na którą składają się stylowo urządzone pomieszczenia na parterze i użytkowym poddaszu. Wsparcie dla centralnego ogrzewania gazowego stanowi kominek oraz stylowe piece kaflowe. Dom znajduje się na działce o powierzchni 1953 mkw, w lokalizacji zapewniające dobry dojazd zarówno do centrum Pszczyny, jak i drogi DK1 (E75).

Dom otwarty MŁYNARSCY Nieruchomości


Już 7 września 2023 roku w godzinach 17.00-18.00 będzie można obejrzeć go w trakcie Domu Otwartego.

W trakcie Domu Otwartego możecie Państwo swobodnie zapoznać się z nieruchomością i jej otoczeniem. To doskonała okazja, aby przy dobrej kawie i ciastku poznać nieruchomość i zadać wszystkie nurtujące pytania na jej temat. Do wzięcia udziału w Domu Otwartym zapraszamy zarówno osoby prywatne, jak i innych agentów nieruchomości zainteresowanych ofertą. Prezentacja jest bezpłatna i niezobowiązująca.

Szczegóły: