Filtry
-
-

Jak będzie wyglądało wnętrze byłego budynku telekomunikacji? Jest przetarg na projekt!

Miejski Zarząd Budynków Mieszkalnych w Tychach ogłosił przetarg na opracowanie projektu adaptacji byłego budynku telekomunikacji przy ul. Orzeszkowej 15 i al. Jana Pawła II 40.

Były budynek telekomunikacji przy ul. Orzeszkowej i al. Jana Pawła II
Były budynek telekomunikacji przy ul. Orzeszkowej i al. Jana Pawła II · fot. MZBM Tychy


Ten charakterystyczny budynek z przełomu lat 80. i 90. XX wieku od wielu lat nie pełni już swojej funkcji. Teraz MZBM rozpoczął działania zakładające przebudowę budynku i zmianę jego użytkowania. Powstaną w nim nowe lokale dla mieszkańców naszego miasta. Za prawo użytkowania wieczystego nieruchomości o łącznej powierzchni ponad 1 ha i 2 budynki zapłacono 9,9 miliona złotych.

Przedmiotem zamówienia jest opracowanie dokumentacji projektowej adaptacji części budynku biurowego położonego przy ul. Orzeszkowej 15 i al. Jana Pawła II 40 z przeznaczeniem na lokale mieszkalne. Zakres projektu winien obejmować zmianę sposobu użytkowania, nadbudowę, rozbudowę, termomodernizację oraz modernizację budynku wraz z wymianą instalacji wewnętrznych oraz zagospodarowaniem terenu. W budynku zlokalizowane mają być również pomieszczenia dla celów archiwum biurowo-muzealnego, a także serwerowni.

Oferty można składać do 24 sierpnia do godziny 9:00. Więcej informacji o przetargu na opracowanie dokumentacji projektowej można znaleźć na stronie: https://mzbmtychy.bip.gov.pl/publiccontracts/view/43133.

Maria Janosz / tychy.info