Filtry
-
-

Jakich producentów grzejniki wybrać?

Materiał partnera:

Wybierając grzejnik do swojego mieszkania, warto postawić na produkty renomowanych producentów. Lata obecności na rynku świadczą nie tylko o bogatym doświadczeniu w branży grzewczej, ale również o tym, że firmy te cieszą się zaufaniem klientów, którzy wciąż chcą kupować ich produkty. Przedstawiamy trzech producentów grzejników, którym warto zaufać.

kaloryfer


Czy marka ma znaczenie podczas wyboru grzejnika? Renomowane marki grzejników takie jak Jaga, Vesco czy Irsap, obecne na rynku urządzeń grzewczych od lat, nie ustają w tworzeniu nowych technologii, by dostarczać swoim użytkownikom produkty jak najwyższej jakości. Wybierając grzejnik jednej z tych marek, zyskasz nowoczesne urządzenie na lata.

Grzejniki Jaga - nowe technologie dla komfortu i środowiskaGrzejniki Jaga to rozwiązanie dla wszystkich tych, którzy lubią korzystać z nowinek technologicznym i chcą korzystać z ekologicznych rozwiązań w swoim domu.

Technologia Low H2O pozwala uzyskać maksymalną wydajność przy niskich temperaturach zasilania. Grzejniki wykorzystujące tę technologię generują mniejsze koszty ogrzewania, bez względu na to, czy korzystasz z pompy ciepła, czy też ze standardowych systemów grzewczych. Co więcej, dzięki systemowi Dynamic Boost Effect (DBE) niewielkie rozmiary grzejników pozostają bez zmian.

Firma Jaga idzie o krok dalej i oferuje swoim klientom urządzenie, dzięki któremu grzejniki zyskują funkcję wentylacji, a nawet chłodzenia pomieszczeń w sezonie letnim. Mowa o Oxygen Hybrid - urządzenie to można podłączyć do grzejnika Low H2O lub stosować jako samodzielną jednostkę.

Grzejniki Jaga są dostępne od ręki pod tym adresem: https://technikadesign.pl/pol_m_Grzejniki-dostepne-od-reki_Jaga-8466.html.

Funkcjonalne i energooszczędne grzejniki VascoFirma Vasco od niemal pół wieku zapewnia swoim klientom komfort cieplny w ich domach. Dekoracyjne grzejniki Vasco są nie tylko funkcjonalne i estetyczny - marka dba również o to, by cechowała je energooszczędność.

W ofercie marki Vasco znajdziemy nie tylko grzejniki. Firma produkuje systemy wentylacji z odzyskiem ciepła, systemy chłodzenia oraz ogrzewania podłogowego. Jeden z zakładów produkcyjnych tej marki mieści się w Legnicy. Innowacyjne projekty i unowocześnianie procesów produkcji przyniosło firmie Vasco wiele prestiżowych nagród. Grzejniki tego producenta można zamówić na stronie https://technikadesign.pl/pol_m_Grzejniki-dostepne-od-reki_Vasco-8308.html.

Grzejniki Irsap - tradycja i nowoczesnośćMarka Irsap jest pionierem w tworzeniu grzejników z rur stalowych w Europie. Aktualna oferta tej włoskiej marki obejmuje grzejniki rurowe o klasycznym wyglądzie, wykorzystujące nowoczesne rozwiązania. Amatorom minimalistycznego designu dedykowane są natomiast płaskie grzejniki dekoracyjne. Niezawodne grzejniki Irsap będą odpowiednim uzupełnieniem zarówno klasycznych, jak i nowoczesnych wnętrz.

Obecnie grzejniki Irsap ogrzewają domu zadowolonych klientów na całym świecie - od Pekinu po Barcelonę. Mogą zagościć również w Twoim domu! Wiele modeli grzejników tej marki dostępnych jest od ręki na stronie https://technikadesign.pl/pol_m_Grzejniki-dostepne-od-reki_Irsap-8307.html