Filtry
-
-

Sposób na stylowe wyposażenie mieszkania na wynajem? Używane meble

Materiał partnera:

Trend kupowania rzeczy z drugiego obiegu rośnie na sile - w ten sposób można się nie tylko stylowo się ubrać, ale też kompletnie wyposażyć mieszkanie. Używane meble mogą być bardzo tanie, ale niejednokrotnie można wśród nich znaleźć prawdziwe perełki, takie jak komody z PRL-u, unikatowe stoliki kawowe czy kompletne wyposażenie do kuchni. Teraz możesz szukać mebli z drugiej ręki nie tylko w lokalnych komisach. Podpowiadamy, gdzie znaleźć używane meble dobrej jakości do mieszkania inwestycyjnego.

używane meble


Meblowanie mieszkania pod wynajem używanymi meblami to duża oszczędnośćChcesz odświeżyć lokum na wynajem bez ponoszenia ogromnych kosztów? Poszukaj używanych mebli na platformach zakupowych stworzonych specjalnie dla branży Home & Garden. Takim unikalnym na polskim rynku miejscem w sieci jest Vilandy. Znajdziesz tam używane meble, dodatki z drugiej ręki, powystawowe dekoracje czy outletowe AGD. Możesz też szukać w lokalnych komisach i na grupach sprzedażowych w mediach społecznościowych, ale takie transakcje zwykle trzeba finalizować osobiście i samodzielnie organizować transport. Vilandy to załatwia za Ciebie. Na czym dokładanie polega procedura kupna i sprzedaży?

Łatwa wysyłka dużym mebli gabarytowych i bezpieczny transportNa platformie Vilandy kupujesz i sprzedajesz jak w klasycznym sklepie internetowych. Możesz transportować duże używane meble, takie jak lodówki czy kanapy bez ponoszenia ogromnych kosztów transportu - elementy przewozi firma kurierska, a wszystkie koszty są wypisane czarno na białym. Dużym plusem jest sposób kategoryzacji produktów na stronie. Są podzielone na większe działy takie jak Dziecko, Meble, Dla zwierząt. Możesz też wybierać używane meble, elektronikę i dodatki do poszczególnych wnętrz: salonu, jadalni czy łazienki. Każdy zweryfikowany użytkownik może wystawić tam elementy do domu, które są w stanie używanym, używanym (ale w pełni sprawnym) czy odnowionym.

Meble używane to ulga dla planetyW ten sposób można wyposażyć niedrogo mieszkanie inwestycyjne i podnieść jego atrakcyjność na rynku nieruchomości, a tym samym uzyskiwać więcej środków z wynajmu. Używane meble to nie tylko ulga dla portfela, ale też proekologiczne podejście - oszczędzasz zasoby naturalne i redukujesz zaśmiecanie planety.