Filtry
-
-

Sklep z paletami Kampol

Materiał partnera:

Palety wydają się być idealnym materiałem. Sprawdzają się one doskonale w wielu dziedzinach, w tym również w urządzaniu wnętrz. Są tanie, a przy tym wyjątkowo trwałe. Dodatkowo mogą być wykorzystywane wielokrotnie. Nawet skonstruowany z palet stolik, w prosty sposób można przerobić na łóżko lub dekorację do ogrodu. Zastosowań jest bardzo wiele.

Linkhouse


Palety przemysłowe wykorzystywane są jednak przede wszystkim w transporcie, a drewno, z którego są wykonywane, stanowi solidny materiał, dzięki któremu paleta jest w stanie wytrzymać bardzo duże obciążenie. Organizacja pracy w magazynach byłaby bez nich wręcz niemożliwa.

Skąd brać palety? Zarówno te nowe, jak i używane palety można zamówić w sklepie Kampol.

  1. Co można zrobić z palet?
  2. Palety w transporcie
  3. Palety na zamówienie - produkty o różnych wymiarach
  4. Palety euro - dlaczego warto wybrać Kampol?


1. Co można zrobić z palet?Sposobów na wykorzystanie palet jest naprawdę sporo i można powiedzieć, że ograniczeniem jest wyłącznie wyobraźnia. Na co najczęściej przerabiane są palety używane?

Meble ogrodoweNajczęstszym pomysłem na wykorzystanie palet jest przerobienie ich na meble do ogrodu. Przy pomocy trzech palet można skonstruować wygodne siedzisko, które posłuży do wypoczynku. Żeby zestaw ogrodowych mebli był kompletny, można wykonać także fotele, natomiast dla poprawy komfortu na siedzisku i fotelach ułożyć wygodne poduchy.

Kwietniki do ogroduUstawione pionowo palety w ogrodzie sprawdzą się świetnie jako kwietnik. Paletę można także położyć belkami do góry, a między nimi ustawić donice. Warto pomalować ją wcześniej, żeby nadać całości estetyczny wygląd.

Łóżko w sypialniDla odpowiedniej stabilności, wszystkie palety warto ze sobą skręcić. Łóżko z palet można zmontować własnoręcznie i będzie kosztować o wiele mniej, niż te w salonach meblowych.

2. Palety w transporcieJeżeli chodzi o logistykę jakiejkolwiek filmy, która zajmuje się transportem towaru, jej praca bez użycia palet jest nie do wyobrażenia. Palety cechuje trwałość, wytrzymałość i wysoka nośność, przez co stosuje się je w wielu branżach. Dodatkowo produkowane są w różnych wymiarach, tak żeby jak najlepiej spełniały swoją funkcję.

Ponadto palety ułatwiają utrzymanie porządku na magazynie oraz organizację jego pracy.

3. Palety na zamówienie - produkty o różnych wymiarachPoszukując palet o nietypowych wymiarach, warto zapoznać się z ofertą firmy Kampol. Jest to czołowy producent w branży, który swoim klientom oferuje szeroki wybór palet niestandardowych.

Palety, które oferuje producent nadają się do każdego rodzaju usług i mogą być transportowane przez wózki widłowe oraz paletowe. Poza produktami, które dostępne są w sklepie Kampol, istnieje także możliwość złożenia indywidualnego zamówienia.

Żeby zamówić paletę niestandardową, spoza oferty sklepowej, klient może skorzystać z darmowego konfiguratora palet niestandardowych. Taka paleta przygotowywana jest dla klienta według wskazanych wytycznych i dopasowana jest pod konkretny produkt.

4. Palety euro - dlaczego warto wybrać Kampol?Dlaczego warto wybrać sklep z paletami Kampol? Przede wszystkim należy wspomnieć, że jest to firma, która w sposób profesjonalny podchodzi do potrzeb klienta. Przez kilkanaście lat obecności na rynku nieustannie inwestuje w rozwój swojej kadry, ale także technologii, czego efektem są wysokiej jakości usługi.

Firma ta została także wyróżniona i umieszczona przez Forbes w gronie najbardziej dynamicznie rozwijających się przedsiębiorstw w Polsce.