Filtry
-
-

Osprzęt elektryczny - wybierz jakość sprawdzonych marek

Materiał partnera:

Specjalistyczny osprzęt elektryczny ciężko czasem wyłowić w morzu ofert w Internecie. Warto wtedy postawić na sprawdzony internetowy sklep elektryczny. Znajdziesz tu m.in. nowoczesne łączniki dotykowe Sonata Touch, łączniki i gniazda marki Gira oraz nowoczesne systemy sterowania oświetleniem.

Linkhouse


Hurtownia elektryczna - co znajdziesz w ofercie?Przede wszystkim najbogatszy katalog gniazdek i wyłączników w Polsce - ponad 15 tysięcy ofert renomowanych firm. Z łatwością więc dobierzesz nie tylko model, ale i wzór gniazdek elektrycznych, gniazd natynkowych i antenowych, włączników światła lub ściemniaczy. Dzięki aparaturze elektrycznej możemy zachować pełną kontrolę nad sprzętami oraz zapewnić bezpieczeństwo ich użytkowania. Hurtownia elektryczna dysponuje sprzętem m.in. z serii Sonata Touch oraz Gira, o których więcej opowiemy poniżej.

Sonata Touch - jedyne takie łączniki dotykoweŁączniki Sonata Touch cechuje przede wszystkim funkcjonalność i elegancja. Nowoczesna konstrukcja układów elektronicznych pozwala na ich montaż zarówno w nowoczesnych instalacjach elektrycznych, jak i w tych starszej daty - dwuprzewodowych. Jak zasilane są moduły? Cały pobór energii odbywa się poprzez włączony do obwodu odbiornik, co pozwala na zamianę zwykłych łączników na te dotykowe z serii Touch. Dwubarwne podświetlenie stref sterowania wykonane w technologii LED pobiera mało mocy, dając w zamian komfort korzystania z łączników Sonata Touch w nocy.

Piękny wygląd Sonaty Touch to nie wszystko. Nasz sklep elektryczny może pochwalić się wszystkimi produktami serii Sonata Touch, mimo że to stosunkowo nowy produkt na rynku. Seria Sonata Touch może być wykorzystana jako łączniki schodowe, ze względu na możliwość dowolnego programowania w szklanym panelu sterującym. Można je stosować do montażu bezpośrednio w puszkach podtynkowych lub korzystać z elementów montażowych. Modułowa konstrukcja łączników Sonata Touch daje możliwość wykończenia wnętrz w nowoczesnym stylu.

Osprzęt elektryczny - gniazdka i wtyczki USBJeśli szukasz sprawdzonego wytwórcy gniazdek elektrycznych, możemy zaproponować pełną ofertę firmy Gira. To producent gniazd pojedynczych, antenowych oraz gniazd podwójnych, z uziemieniem a także z osłonami. Czytelna instrukcja przeprowadza instalatora przez prosty proces montażu. Bez cienia wątpliwości polecamy również produkty marki Ospel, z której to serii posiadamy ponad 4 tysiące różnych produktów. Znajdziesz więc nie tylko gniazda i łączniki, ale i adaptery podtynkowe, gniazda HDMI i moduły gniazd komputerowych. Stwórz bezpieczny system dostarczania energii w swoim domu.