Filtry
-
-

10 Praktycznych Wskazówek, Jak Poprawić Swoją Sytuację Finansową

Materiał partnera:

Jak zwiększyć swoje dochody u bukmacherów? Jest kilka wskazówek i niezbędnych zapisów, o których musisz wiedzieć.

Sytuacja Finansowa Z BukmacheromBycie odnoszącym sukcesy typerem sportowym z pewnością nie jest łatwe, dlatego nie dziwi fakt, że rzadko się to udaje. Jednak długoterminowy zysk może być osiągnięty i na pewno jest to mniejszość sprytnych graczy. Nie ma wątpliwości, że niewielki procent graczy cieszy się trwałym sukcesem, a nawet zarabia na życie (często dobrze) obstawiając zakłady sportowe.

Zarabianie na zakładach sportowych nie może być w żaden sposób zagwarantowane i niestety nie ma dróg na skróty ani schematów „szybkiego wzbogacenia się”. Powiedziawszy to, dla tych, którzy poważnie podchodzą do sukcesu swoich wysiłków na dłuższą metę, istnieje szereg ważnych „wskazówek” (omówionych w tym artykule), które, jeśli się zastosują, mogą zapewnić początkującym graczom solidną platformę dla sukcesu.

Sytuacja Finansowa Zależy Od BukmacheraJeśli chcesz zająć się zakładami sportowymi online, ważne jest, aby najpierw przeprowadzić rozeznanie. Informacje te są nieocenione, jeśli chodzi o obstawianie zakładów sportowych online. Może być trudno wiedzieć, od czego zacząć, ale dobry przewodnik po zakładach znacznie ułatwi sprawę. Poniżej znajdziesz główne wskazówki, jak rozpoznać i wykorzystać potrzebnego bukmachera. Pamiętaj jednak, że możesz również przejrzeć stawki najlepszych bukmacherów. W takim rankingu legalni bukmacherzy 2022 znajdziesz strony internetowe, które oferują najlepsze funkcje i opcje.

Jeśli więc poważnie myślisz o zakładach sportowych online, oto kilka rzeczy, które możesz zrobić, ale sprawdź listu najlepszych bukmacherów w 2022 roku na https://polsport.tv/ . Po prostu spróbuj sam.

Zrób Swoje BadaniaJeśli chodzi o zakłady sportowe online, ważne jest, aby najpierw przeprowadzić rozeznanie. Oznacza to szukanie inteligentnego przewodnika po zakładach, który pomoże Ci zacząć. Dobry przewodnik po zakładach bukmacherskich nauczy Cię podstaw zakładów sportowych, w tym jak obstawiać zakłady i jak zwiększyć swoje szanse na wygraną. Nauczy Cię również o różnych dostępnych rodzajach zakładów, a także o różnych rodzajach zakładów.

Upewnij Się, Że Rozumiesz RegulaminKiedy rejestrujesz się w celu założenia konta zakładów sportowych online, ważne jest, aby upewnić się, że rozumiesz warunki. Obejmuje to zrozumienie minimalnych wymagań dotyczących depozytu, a także procesu wypłaty. Ważne jest również, aby upewnić się, że rozumiesz opłaty związane z zakładami sportowymi online. Opłaty te mogą się różnić w zależności od bukmachera, dlatego ważne jest, aby porównać je przed rejestracją.

Przeczytaj RecenzjeJednym z najlepszych sposobów na znalezienie renomowanego legalny bukmacher w Polsce jest przeczytanie recenzji. Istnieje wiele stron internetowych, które oferują recenzje różnych bukmacherów, a to może być świetny sposób na uzyskanie bezstronnych opinii ranking bukmacherów. Należy pamiętać, że nie wszystkie recenzje będą pozytywne, ale warto je przeczytać, aby zorientować się, co myślą inni ludzie.

Poznaj Podstawy Zakładów SportowychKiedy stawiasz zakład, ważne jest, aby zrozumieć różne rodzaje dostępnych zakładów. Najpopularniejszym typem zakładu jest zakład straight, który polega po prostu na obstawieniu wyniku gry lub meczu. Istnieją również inne rodzaje zakładów, takie jak parlay i teasery, które pozwalają obstawiać wiele gier jednocześnie.

Kolejną rzeczą, którą musisz wiedzieć o zakładach sportowych, jest sposób odczytywania kursów. Kursy mówią Ci, jak prawdopodobne jest, że dana drużyna wygra lub przegra mecz. Im wyższy kurs, tym mniejsze prawdopodobieństwo, że drużyna wygra. Może to być mylące dla początkujących, dlatego ważne jest, aby nauczyć się odczytywać kursy przed rozpoczęciem obstawiania.

Sprawdź Bezpieczeństwo StronyWybierając bukmachera, ważne jest, aby upewnić się, że strona jest bezpieczna. Oznacza to, że strona korzysta z szyfrowania SSL, a Twoje dane osobowe są chronione. Ważne jest również, aby upewnić się, że witryna jest licencjonowana i regulowana przez renomowaną organizację.

To tylko kilka rzeczy, o których należy pamiętać, szukając renomowanego bukmachera. Postępując zgodnie z tymi wskazówkami, na pewno znajdziesz taki, któremu możesz zaufać.

10 Praktycznych Wskazówek, Jak Poprawić Swoją Sytuację Finansową Z BukmacheremPoniżej znajdziesz główne wskazówki, jak zwiększyć swoje dochody. Postępuj zgodnie z zaleceniami i zobacz wyniki za kilka dni.

Zrozum I Doceń Wartość
Zrozumienie wartości zakładu jest niewątpliwie jednym z kluczowych elementów długoterminowego sukcesu w obstawianiu. Zapytaj każdego odnoszącego sukcesy hazardzistę, a wartość jest jedną z pierwszych rzeczy, na które wskażą. Stare powiedzenie wśród tych, którzy odnoszą sukcesy w grach hazardowych, brzmi: „aby zyskać na dłuższą metę, gracz musi obstawiać kursy, które są większe niż realna szansa na wygraną selekcji”, w każdym fragmencie tego stwierdzenia jest prawda. W rzeczywistości ten krótki fragment właściwie podsumowuje pojęcie wartości.

Skompiluj Własne Kursy
Wycena wydarzeń dla siebie bardzo ściśle wiąże się ze zrozumieniem wartości. Jest to możliwość wyceniania wyścigów, co pozwala graczowi na wykorzystanie istnienia wartości.
Nie można wystarczająco mocno podkreślić, że wycena wyścigów jest absolutnie kluczowa, gdy dąży się do czerpania zysków z zakładów sportowych w dłuższej perspektywie. Było wielu świetnych sędziów, których niepowodzenie zarówno w wycenie wydarzeń, jak i obstawianiu według wartości przyczyniło się do ich upadku.

Najlepszym sposobem na dokładne ustalenie, kiedy postawić zakład, jest wycena wyścigów do 100%. Oznacza to, że łączny kurs każdego uczestnika musi wynosić 100%.
Jeśli wycenisz wydarzenie z trzema biegami na parzystych, 3/1 i 3/1, równa się to 100% w oparciu o konwersję kursów ułamkowych na procentowe. Powiedzmy, że po wycenie wyścigu w powyższy sposób odkryjesz, że dostępne ceny to 6/4, 2/1 i 5/2, wartość polega na obstawieniu rzutu 6/4.
Wyceniając wydarzenia i obstawiając tylko wtedy, gdy istnieje wartość, gracz nie tylko maksymalizuje swoje szanse na sukces, ale także unika marnowania pieniędzy na nierozważne zakłady.

Zrozumienie Matematyki
Niestety, jeśli jesteś kimś, kto zmaga się z matematyką lub przynajmniej nie masz pod ręką kogoś, kto jest dobry z matematyki, aby zapewnić regularną pomoc, realistycznie jest mało prawdopodobne, że będziesz w stanie zrobić to jako hazardzista. W przeciwieństwie do tego ludzie mogą powiedzieć, że bardziej chodzi o wyczucie obstawiania lub że wiedzą dużo o sporcie, na który obstawiają, więc matematyka nie jest tak ważna. W rzeczywistości zakłady sportowe to gra liczbowa. Posiadanie solidnego rozumienia matematyki jest ważną częścią gry i jest wymagane, jeśli ma się odnieść sukces.

Pracuj Ciężko, Ucz Się Jak Najwięcej I Unikaj Lenistwa
Najważniejsze jest to, że większość graczy jest leniwych. Nie ma na to dwóch sposobów. Większość graczy albo nie wkłada czasu i logicznego myślenia w zakład, albo ich wysiłki, aby to zrobić, są leniwe. Tak czy inaczej, dochodzą do tego samego wniosku, co jest oczywiście negatywnymi skutkami. Gracze żyją w złotym wieku, nigdy wcześniej nie było tak wielu dostępnych informacji, ogólnie rzecz biorąc, pozostają one niewykorzystane. Na przykład nie jest rozsądne przeglądanie niejasnych informacji o zdarzeniu i oczekiwanie, że przyniesie to rezultaty. W dzisiejszych czasach - szczególnie online - istnieje wiele zasobów, z których mogą skorzystać gracze. Istnieje mnóstwo form/danych/statystyk (z wyszczególnieniem prawie wszystkiego, co można sobie wyobrazić), nie wspominając o kluczowym zasobach powtórek wideo (szczególnie przydatnych dla graczy wyścigów konnych).

Jeśli poważnie myślisz o sukcesie w najtrudniejszym biznesie, musisz zainwestować. Nie tylko pieniądze, ale i czas. Szukaj wszelkich możliwych porad, bądź czujny, aby uczyć się i dostosowywać przez cały czas. Jak zawsze, ci, którzy w coś włożą najwięcej czasu i wysiłku, wyniosą z tego najwięcej. Nie inaczej jest w zakładach sportowych. Ciężka praca jest koniecznością.

Unikaj Pogoni Za Stratami
Ściganie przegranych to coś, co odkąd istniały zakłady, prawie każdy hazardzista próbował i nie powiódł się. Co więcej, jest to metoda, która będzie wypróbowywania i zawiodła przez wiele lat. Mówiąc szczerze, pogoń za stratami to nic innego jak skrót do przytułku. Nawet jeśli pogoń za stratami może wydawać się sposobem na osiągnięcie zysku, tak naprawdę nie jest.

Po pierwsze, można śmiało powiedzieć, że nie ma graczy, którzy mogą pochwalić się nieograniczonym bankiem zakładów i dlatego jeśli regularnie ściga się straty, to w pewnym momencie (prawdopodobnie raczej wcześniej niż później) zbankrutujesz. Po drugie, gdy gracze gonią za stratami, zazwyczaj szukają szybkiego sposobu na odzyskanie czegoś. Kiedy w tym stanie umysłu zanika myślenie logiczne, a tym samym podejmowane są pochopne decyzje. Skłania to graczy do obstawiania zakładów i kwot stawek, które normalnie nie byłyby sankcjonowane.

Oczywiście łatwo jest odradzić graczom ściganie ich przegranych, mam na myśli to, że większość hazardzistów znajdowała się w takiej sytuacji: przegrałeś konkretny zakład, zrobiłeś swoje pieniądze. Pokusa, by natychmiast wrócić po więcej, może być trudna do otrząsania. Jednak to właśnie potrząsanie takimi myślami może być jednym z istotnych kroków w kierunku długoterminowego sukcesu. Kluczową rzeczą do zapamiętania w takich sytuacjach jest to, że zawsze jest jutro lub następny dzień, a nawet następny dzień po nim. Chodzi o to, że gracze powinni zapomnieć o krótkoterminowym sukcesie i skupić się na długoterminowym. Rozsądną rzeczą do zrobienia jest czekanie na pojawienie się odpowiednich okazji, w przeciwieństwie do irracjonalnych prób natychmiastowego odrobienia strat na prawdopodobnie nierozważnych zakładach.

bukmacherzy


Specjalizować
W dzisiejszych czasach sam ogrom wyposażenia sportowego sprawia, że ​​bardzo trudno jest nadążyć za wszystkim. To normalne, że ci, którzy odnoszą sukcesy jako hazardziści, specjalizują się w jednym sporcie, a częściej w jednej konkretnej dziedzinie tego sportu.

Próba utrzymania się na szczycie całej formy jest po prostu bezproduktywna, gracz musi specjalizować się w jednym obszarze.

Znajdź konkretny obszar, w którym możesz uporać się z całą formą. Na przykład, jako gracz wyścigów konnych, możesz skoncentrować się na wyścigach z handicapem na AW lub początkujących piłkarzach w krajowym sezonie polowań. Ustal konkretny obszar, taki jak te, obejrzyj wszystkie wyścigi w tym obszarze i poznaj biegaczy od podszewki.

Odłóż na bok określony bank zakładów
Podstawowym błędem popełnianym przez zdecydowaną większość hazardzistów jest nie złożenie sumy pieniędzy, z których obstawiane są zakłady - konkretnego banku zakładów. Niezależnie od używanego systemu, wszystkim graczom potrzebny jest bank bukmacherski, który jest oddzielony od wszystkich innych środków finansowych i służy wyłącznie do finansowania działalności bukmacherskiej. Istotne jest, aby bank zakładów był oddzielony od finansów osobistych, co powinno - do pewnego stopnia - zmniejszyć emocjonalne przywiązanie zaangażowane w proces podejmowania decyzji o zakładzie.

Wielkość banku zakładów zależy wyłącznie od osoby i bez wątpienia będzie się różnić w zależności od tego, ile masz/chcesz przeznaczyć na cele obstawiania. Skorzystanie z banku zakładów powoduje, że gracz obstawia losowo wszystkie dostępne środki. Często prowadzi to do przegrania więcej, niż możesz sobie pozwolić, i oczywiście, gdy to robisz, kontrolowanie swojej aktywności w zakładach staje się znacznie trudniejsze. Gracze, którzy mają właściwe nastawienie i poważnie podchodzą do hazardu, odkładają na bok bank zakładów, który składa się z kwoty, którą mogą sobie pozwolić na utratę.

Użyj Zdyscyplinowanego Planu Obstawiania
Podobnie jak wielu graczy nie odkłada banku zakładów, tak samo niedbale nie doceniają znaczenia planu obstawiania. Posiadanie banku zakładów to jedno, ale staje się nieistotne, jeśli gracz zacznie obstawiać kwoty losowo bez obliczania logicznej stawki. Najlepszym i najczęstszym sposobem wśród poważnych graczy jest obstawianie, aby wyrównać stawki - obstawianie tej samej kwoty na każdy zakład.

W zależności od kwoty dostępnej w banku zakładów, gracze powinni odpowiednio dopasować swoje stawki poziomu. Innymi słowy oznacza to, że na jeden zakład wykorzystywany jest tylko niewielki procent całego funduszu. Odsetek ten zależy tak naprawdę od osoby, chociaż zwykle jest bardzo mały, powiedzmy jeden lub dwa procent.

plan


Prowadzenie Ewidencji Zakładów
Innym bardzo prostym, ale skutecznym narzędziem jest prowadzenie łatwego do śledzenia rejestru każdego zakładu postawionego w danym sezonie/okresie. W protokole należy wyszczególnić rodzaj postawionego zakładu i postawioną kwotę, a także kwotę zwróconą, jeśli zakład był zwycięski.

Prowadzenie ewidencji pozwala graczowi przeanalizować swoje wyniki finansowe i ocenić, czy wszystko idzie dobrze, czy nie. Ważne jest, aby być na bieżąco ze swoimi wynikami, a najlepszym sposobem na to jest prowadzenie ewidencji. Niektórzy ludzie mogą twierdzić, że nie jest to naprawdę konieczne i mogą powiedzieć, że łatwo jest ocenić, jak dobrze sobie radzisz, po prostu wiedząc, czy kwota pieniędzy w banku bukmacherskim wzrosła, czy spadła. Chociaż powinieneś być w stanie stwierdzić, czy masz zysk czy stratę, po prostu mierząc bieżące saldo w stosunku do początkowego, nie zapewni to dalszego wglądu w twoje wyniki.

Kontroluj Swoje Emocje
Kluczem jest umiejętność kontrolowania swoich emocji. Jak mówi przysłowie, trzeba umieć znosić szorstkość z gładką. Jeśli jesteś kimś, kto stawia zakład, a potem chodzi w górę iw dół, wypełniając się nerwowym napięciem lub chowa się za kanapą w trakcie wydarzenia, to obstawianie, a przynajmniej poważne obstawianie, prawdopodobnie nie jest dla Ciebie.
Kiedy wygrywasz, nie daj się ponieść emocjom, a kiedy przegrywasz (każdy hazardzista, niezależnie od tego, jak udany, postawi wiele przegranych zakładów), nie daj się za bardzo zniechęcić. Będzie wiele bliskich sprawdzeń, będą zakłady, które poszłyby po twojej myśli, gdyby nie jedno złe podanie w meczu piłki nożnej lub dżokej na twoim koniu czekał zbyt długo i w rezultacie został pobity przez nos. Takie rzeczy na pewno się wydarzą, ale ważne jest, abyś o nich zapomniała i ruszyła dalej. Potraktuj zarówno wzloty, jak i upadki z przymrużeniem oka i nie przywiązuj się do żadnego z nich. Bardzo ważne jest, aby krótkoterminowe wyniki nie zaciemniały Twojego osądu.

WniosekInformacje zawarte w tym artykule nie zmienią nikogo w dochodowego hazardzistę z dnia na dzień; jednak zrozumienie wszystkich tych czynników, wraz z utrzymywaniem ich na pierwszym planie, może pomóc w stworzeniu solidnej podstawy do sukcesu.
Koniec końców, to, czy gracz odniesie trwały zysk w perspektywie długoterminowej, zależy w dużej mierze od jednostki. Bądź zdyscyplinowany, dowiedz się wszystkiego, co musisz wiedzieć o wybranym przez Ciebie obszarze zakładów i inwestuj nie tylko pieniądze, ale, co ważniejsze, czas.