Filtry
-
-

Aplikacja do obsługi nieruchomości - dowiedz się, jak zoptymalizować zarządzanie i zwiększyć sprzedaż

Materiał partnera:

Wiemy, że okazje do sprzedaży mogą się zdarzyć zawsze i wszędzie. Dlatego konieczne jest posiadanie informacji i materiałów do zaprezentowania potencjalnemu klientowi i nieprzegapienie okazji do zawarcia transakcji. Dobra wiadomość jest taka: czy wiesz, że możesz (dosłownie) mieć pełne zarządzanie za pomocą aplikacji do obsługi nieruchomości?

Aplikacja do obsługi nieruchomości - dowiedz się, jak zoptymalizować zarządzanie i zwiększyć sprzedaż


Jakie są zalety korzystania z oprogramowania i aplikacji do obsługi nieruchomości?Dzięki wykorzystaniu technologii można zyskać mobilność do sprzedaży z dowolnego miejsca, mieć dostęp do aktualnych informacji w dowolnym momencie, a przede wszystkim w prosty i łatwy sposób przekazywać je klientom. Ponadto aplikacje dla agentów nieruchomości działają również jako mocni sprzymierzeńcy sprzedaży, gdyż dzięki nim możliwy jest dostęp do projektów, materiałów reklamowych oraz tabeli sprzedażowej. Wyobraź sobie, jak łatwo można jednym kliknięciem udostępnić wszystkie te informacje przez Messenger, WhatsApp lub e-mail… niesamowite, prawda!?

Oprócz łatwego dostępu do scentralizowanych, aktualnych i dokładnych informacji, aplikacja do obsługi nieruchomości oferuje inne funkcje dla menedżerów i brokerów.

Aplikacja i program do zarządzania nieruchomościami dla agencji i biur nieruchomości
Menedżer może monitorować i kontrolować produktywność wewnątrz lub na zewnątrz firmy. Kontrolować, kto będzie miał dostęp do informacji, rozpowszechniać wiadomości, kampanie i portfolio wśród swojego zespołu sprzedaży.

Z drugiej strony agenci nieruchomości mogą mieć dostęp do zaktualizowanego portfolio klientów, informacji o nieruchomościach, wirtualnie udostępniać pliki, takie jak zdobione obrazy, znajdować nieruchomość, która odpowiada zainteresowaniom klienta, a także zarządzać swoim harmonogramem, aby nie przegapić żadnych spotkań czy telefonu lub video-konferencji z klientem itp.

Jak wybrać aplikację do obsługi nieruchomości?Każda firma, która chce unowocześnić i zoptymalizować swoje wyniki, aby wyróżnić się na rynku i w obliczu konkurencji, potrzebuje dobrego rozwiązania technologicznego, które zwiększy efektywność swoich procesów oraz uczyni je bardziej zwinnymi i asertywnymi. Dlatego ważne jest, aby dobrze to zrobić przy wyborze dobrego oprogramowania dla firm, zwłaszcza aplikacji do sprzedaży nieruchomości. Ale jak wybrać najlepsze rozwiązanie?

Porady jak znaleźć dobre oprogramowanie dla agentów nieruchomości i biurPrzede wszystkim bądź ostrożny przy wyborze systemu, ponieważ musi on spełniać specyfikę Twojej agencji nieruchomości, być dostosowany do Twoich procesów. Przeprowadź badania rynku i rozeznanie, aby nie popełnić błędu, wybierając pierwsze oprogramowanie, które „widzisz”.

Doceń łatwość obsługi oprogramowania i aplikacji, oznacza to, że Twoi agenci nieruchomości nie będą potrzebowali wiele czasu i szkoleń, aby nauczyć się obsługi narzędzia.

Jak wiemy, transformacja cyfrowa i postęp technologiczny postępują w przyspieszonym tempie, dlatego ważne jest, abyś sprawdził poziom dostępności wybranego oprogramowania i upewnił się, że zagwarantuje bezpieczeństwo w przechowywaniu ważnych danych.

Miej oko na marketing szeptany, czyli rozmawiaj z tymi, którzy już korzystają z narzędzia lub sprawdzaj historie sukcesu firmy w Internecie. Przed zawarciem transakcji poproś o kilka dni na przetestowanie funkcjonalności narzędzia, jeśli to konieczne.

Dlaczego ESTI CRM to rozwiązanie, którego potrzebujesz?Stwierdzenie, że Twojemu zarządowi, potrzebna jest mobilność aplikacji, wydaje się oczywiste w przestrzeni, którą technologia w codziennym życiu rynku nieruchomości podbija. Ale oprócz dobrego wykorzystania znanych sieci społecznościowych i WhatsApp, skutecznym sposobem optymalizacji zarządzania zespołem brokerów i zarządzania sprzedażą jest aplikacja dla agentów nieruchomości.

Aplikacja ESTI CRM łączy na jednej platformie wszystkie zasoby potrzebne do dobrego zarządzania w agencjach nieruchomości i poza nimi! Pracuj nad zwiększeniem efektywności na rynku nieruchomości, stosując technologię i innowacje, aby uprościć cały proces sprzedaży, z 3 podstawowymi filarami:

  • niezwykle łatwa w użyciu dla wszystkich zaangażowanych osób, z mobilnością i praktycznością;
  • oferuje wszystkie dane zintegrowane z innymi systemami w procesie sprzedaży (narzędzia marketingowe, platformy medialne, ERP);
  • integruje wszystkich ludzi (brokerów, menedżerów, koordynatorów sprzedaży, dyrketora sprzedaży, innych dyrektorów).


Dzięki tym trzem podstawowym filarom aplikacja ESTI CRM stawia na zmianę kultury i ewolucję w kierunku coraz bardziej elastycznej, zintegrowanej i nieskomplikowanej sprzedaży.