Filtry
-
-

Brama rolowana dla Twojego bezpieczeństwa!

Materiał partnera:

Brama warsztatowa rolowana to wygodne i bezpieczne rozwiązanie dla warsztatu. Pancerny materiał bram rolowanych to gwarancja bezpieczeństwa na lata. Wysoka jakość materiału. Bramy rolowane to idealne rozwiązanie dla małych i dużych garaży, hal produkcyjnych i sklepów w galeriach handlowych. Wśród bram garażowych rolowanych klienci znajdą różne wielkości, kolory i grubości dodatkowo ocieplane pianką.

Źródło: pixabay.com


Brama warsztatowa rolowana - stabilna konstrukcja i bezpieczeństwoBrama rolowana ma wiele zastosowań - taką bramę można wykorzystać w ochronie prywatnego małego garażu, dużego warsztatu samochodowego lub w sklepie. Odpowiednio zamontowane bramy segmentowe stanowią ważną ochronę przeciwwłamaniową, dzięki której właściciel każdej działalności może spać spokojnie. Pancerz, jaki posiada brama rolowana zbudowany jest ze stalowych profili aluminiowych o odpowiedniej grubości. Bezpieczeństwo użytkowania zapewniają również fotokomórki, które po wykryciu przeszkody w świetle wejścia podczas opadania automatycznie zatrzymują zamykanie bramy.

Bramy rolowane - rozwiązanie dla garażuRolowane bramy to przede wszystkim od lat stosowane zabezpieczenie w przydomowych garażach. Odporne na działanie czynników atmosferycznych i wielokrotne użycie mechanizmu pozwalają na działanie konstrukcji bez zastrzeżeń na długie lata. W bramach montowany jest napęd elektryczny, dzięki któremu z łatwością można sterować pilotem. Tak wytrzymałe rozwiązania dają pewność, że garaż zostanie otoczony wyjątkową opieką.


Bramy przemysłowe na hale produkcyjneBrama garażowa rolowana to również doskonałe wyjście dla hal produkcyjnych, niezależnie jak duża jest wysokość pomieszczeń. Bramy dostosowywane są na indywidualne potrzeby każdego przedsiębiorcy. By zapewnić bezpieczeństwo na halach produkcyjnych, bramy posiadają hamulec inercyjny zatrzymujący bramę podczas gwałtownego zamknięcia. W ofercie dostępne są różne rodzaje profili, dzięki którym każdy z klientów zamontuje aluminiowe rolety dostosowane do potrzeb.

Znajdź bramy garażowe rolowaneBrama rolowana posiada również odpowiednią izolację. Uszczelki szczotkowe w prowadnicach oraz uszczelki przykręcone do nadproża to gwarancja izolacji na długie lata. A dzięki temu, że roleta nawija się na wał schowany w skrzynce, zyskujemy przestrzeń pod sufitem. Wśród bram rolowanych znajdziesz całą gamę produktów o wysokim standardzie, zapewniającym odpowiedni pancerz i bezpieczeństwo. Znajdź najbliższy salon sprzedaży lub zapoznaj się z ofertą bram rolowanych w Internecie.