Filtry
-
-

Nowoczesna brama wjazdowa - czym się wyróżnia?

Materiał partnera:

Brama wjazdowa stanowi niejako wizytówkę całego ogrodzenia. To w końcu na niej skupia się wzrok osób, które chcą dostać się na posesję. Czym zatem powinna się wyróżniać taka nowoczesna brama panelowa? Poniżej kilka podpowiedzi!

Linkhouse


Lekkość bram panelowychChyba nikt nie chciałby mieć poczucia, że jest odgrodzony ciężkim, przytłaczającym płotem budzącym skojarzenia z więziennymi akcentami. I słusznie! Obecnie produkowane bramy panelowe 2D mogą być trwałe przy jednoczesnym zachowaniu lekkości konstrukcji. Przęsła z panelami 2D doskonale sprawdzą się tam, gdzie oczekuje się estetycznego wyglądu i trwałości.

Warto tutaj dokonać pewnego rozróżnienia. Sprawdzony dostawca paneli ogrodzeniowych oferuje panele 2D 656 oraz 868. Ten pierwszy typ jest tańszy i lżejszy niż druga opcja, która z kolei jet masywniejsza i znacznie odporniejsza na uszkodzenia mechaniczne. Oba rodzaje bram posiadają nowoczesne zamki oraz zawiasy.

Sprawdź taśmy zapewniające prywatnośćTaśmy przeznaczone do ogrodzeń panelowych spełniają dwa zadania. Jednym z nich jest ochrona przed ciekawskim wzrokiem osób trzecich, z kolei drugim - funkcja ozdobna. To jednak nie koniec zalety tych rozwiązań - są one uniwersalne, dzięki czemu można po nie sięgnąć także w przypadku zasłaniania tarasów czy balkonów.

Kolejnym atutem tych taśm jest także ich trwałość - z pewnością ten zakup nie będzie spełniał swojej funkcji tylko przez jeden sezon.

Zostały zaprojektowane z materiałów, które są odporne na działanie promieniowania ultrafioletowego. Dzięki temu nie stracą koloru. Co więcej - nie trzeba także w ich przypadku sięgać po specjalistyczne środki i impregnaty. Aby zwiększyć spójność z ogrodzeniem - taśmy wytwarza się w kilku kolorach.

Łatwość montażu sprawia, że w kilka chwil możesz zamienić swoją bramę panelową w stróża prywatności Twojej posesji.

Brama panelowa zintegrowana z furtką
Dla uzyskania nowoczesnego i spójnego wyglądu warto wyposażyć się w bramę panelową zintegrowaną z dopasowaną furtką. Dzięki temu posesja będzie prezentować się estetycznie i stylowo.

Korzystając z rozwiązań od tego samego producenta co brama i reszta ogrodzenia - możesz liczyć na ten sam efekt estetyczny jak i trwałość całej konstrukcji. Zabezpieczenie przed korozją wszystkich elementów przedłuży cykl życia tego rozwiązania.

Sprawdź ozdobne warianty ramBramy panelowe wielu osobom kojarzą się z dokładnie takimi samymi ogrodzeniami, w przypadku których nie ma mowy o oryginalności. Nic bardziej mylnego! Janmet Panele oferuje zróżnicowane kształty ram bramy - jeżeli np. jesteś na etapie poszukiwań ciekawych i form - możesz oczekiwać kształtu przypominającego falę lub łuk. Dzięki temu cała brama zyska na oryginalności i z pewnością będzie zauważana.

Szeroki przekrój konstrukcji bram panelowych znaleźć można na stronie https://www.janmet-panele.pl/bramy-panelowe/. JANMET to producent bram panelowych i ogrodzeń z paneli 2D.


Napęd jako podstawa w przypadku bram automatycznychBramy można podzielić na dwie główne kategorie - te otwierane manualnie oraz automatycznie.

Zalety tej drugiej opcji są doceniane szczególnie w ciągu wietrznych i zimnych dni okraszonych opadami. Wówczas każdorazowe opuszczenie auta powoduje dyskomfort. Warto zatem wyeliminować ten problem wyposażając się w bramę automatyczną. Jej integralnym elementem, niejako sercem całego systemu, jest napęd.

Warto zdać się tutaj na opinię doświadczonego fachowca, który dobierze optymalne rozwiązanie na lata. Wiele zależy od przewidywanej częstotliwości otwierania i zamykania bramy.

Inny napęd będzie zatem potrzebny w przypadku dwuosobowego gospodarstwa domowego, a inny dla firmy czy urzędu, gdzie z bramy codziennie korzysta wiele osób.

Precyzyjne pokrycie koloremNic tak nie psuje ogólnego wyglądu bramy jak nierównomierne pokrycie kolorem. Aby wyeliminować ten problem warto upewnić się, w jaki sposób producent maluje bramę. Metoda proszkowa zapewnia równomierną i gładką powierzchnię, pozbawioną grudek oraz niedociągnięć. Dzięki temu uzyskany efekt będzie zachwycający nawet dla najbardziej wymagających estetów.

Powyższe cechy wyróżniają nowoczesne bramy wjazdowe. Jeżeli jesteś na etapie poszukiwań rozwiązania dla siebie - upewnij się, czy Twój dostawca jest w stanie zapewnić Ci satysfakcjonującą jakość na bazie przytoczonych sugestii.