POLUB NAS NA FACEBOOKU
Filtry
-
-

Budynek Banku PKO w Pszczynie na sprzedaż, ale punkt nie zniknie

PKO Bank Polski S.A. przygotowuje do zbycia działki wraz z budynkiem przy ul. Jana Kilińskiego 7 w Pszczynie. Ogłoszenie dotyczące sprzedaży znalazło się na jednym z portali z nieruchomościami.

Siedziba Banku PKO w Pszczynie, Kilińskiego
Siedziba Banku PKO w Pszczynie · fot. PKO / Gratka.pl


"Przedmiotem zbycia będzie prawo do nieruchomości zabudowanej składającej się z: prawa własności działki o powierzchni 2 693,00 m2 oraz prawa własności budynku, składającego się według ewidencji budynków z czterech obiektów stanowiących jedną funkcjonalną całość, o powierzchni netto 1 231,12 m2" - czytamy w ogłoszeniu. Przewidywana cena zbycia wynosi 1 mln 900 tys. zł netto.

Nieruchomość, według miejscowego planu zagospodarowania przestrzennego, położona jest na terenie zabudowy usługowej. W ogłoszeniu czytamy, że nieruchomość przygotowywana jest do sprzedaży z najmem zwrotnym części powierzchni dla potrzeb banku. Na działce zlokalizowana jest wolnostojąca stacja transformatorowa, która jest własnością zakładu energetycznego.

Jak poinformowała nas Iwona Radomska z Departamentu Komunikacji Korporacyjnej, Oddział 1 PKO Banku Polskiego w Pszczynie funkcjonuje bez zmian. Nie ma planów likwidacji oddziału. O jakichkolwiek zmianach lokalizacji w pierwszej kolejności zostaną poinformowani klienci.

ar / pless.pl