Filtry
-
-

Kontakt Simon - Osprzęt elektryczny na lata

Materiał partnera:

Wybór osprzętu elektrycznego jest bardzo ważnym zadaniem. Zależy nam bowiem na produktach niezawodnych, które jednocześnie prezentują się estetycznie, dobrze wpasowując się do aranżacji każdego wnętrza. Jeśli szukamy takich produktów, warto poznać osprzęt elektroniczny na lata marki Kontakt-Simon.

Kontakt Simon - Osprzęt elektryczny na lata


Kontakt-Simon. Co to za firma? Co ma w ofercie?Kontakt-Simon to firma specjalizująca się w produkcji wysokiej jakości osprzętu elektroinstalacyjnego. W bogatej ofercie dostępnych jest szereg produktów jak gniazda, puszki podłogowe, łączniki i inne praktyczne elementy instalacyjne: asortyment oświetlenia zewnętrznego, moduły świecące LED, czujniki gazu, zalania, zdalnie sterowane łączniki.

Bogata historia i ciągły rozwó

j

Kontakt-Simon to firma z długoletnią historią, sięgającą 1921 roku. To wtedy powstała Spółka Akcyjna Przemysłu Elektrycznego w Czechowicach, która szybko zaczęła się rozwijać, co zaowocowało wprowadzeniem do swojej oferty coraz szerszego asortymentu. Obecnie posiada włosko-hiszpańskich udziałowców (Urmet Domus International S.A. oraz Simon Holding S.L.), dzięki czemu może oferować swoje produkty na różnych zagranicznych rynkach, zapewniając towar po atrakcyjnych cenach.

Klienci doceniają wysoką estetykę i dużą funkcjonalność produktów marki Kontakt-Simon, dlatego też znajdują one zastosowanie nie tylko w domach, ale w wielu innych miejscach - budynkach przemysłowych oraz użyteczności publicznej.

Co szczególnie warto polecić?Tym, z czego szczególnie słynie firma Kontakt-Simon, są nowoczesne i eleganckie gniazda elektryczne Simon. Niezwykle łatwe w montażu, solidne wykonane sprawdzą się w każdym wnętrzu. Simon kontakty, na przykład seria Simon 54 i trzy unikalne linie produktowe: Touch, Nature i Premium, zapewnią nie tylko wybitną estetykę i maksymalną funkcjonalność, ale też ponadczasowe wzornictwo, jakie zawsze wzbogaca wnętrze, niezależnie od tego, w jakim stylu jest urządzane.

Simon kontakty i gniazdka elektryczne Simon to nowoczesna linia osprzętu elektroinstalacyjnego łącząca to, co najważniejsze - niezawodność, łatwość montażu, szlachetną formę i bogatą kolorystykę. Osprzęt elektryczny Simon to nie tylko kontakty i gniazdka, lecz również całe bogactwo wysokiej jakości produktów: modułów świecących LED, zdalnie sterowanych łączników czy sensorów do obsługi systemów KNX. Szukasz interesującego Cię produktu? Zajrzyj pod adres https://sklep.elus.pl/gniazdka-kontakt-simon,2,411148.

Ważne uwagi na koniecRozkład, ilość gniazd i włączników - to wszystko uzależnione jest od indywidualnych preferencji i potrzeb. Zawsze jednak warto pamiętać o uniwersalnych zasadach. Jedna z nich mówi o tym, by stosować łączniki do regulacji światłem od strony wewnętrznej pomieszczenie w bliskiej odległości od drzwi do strony klamki - około 15 cm i na wysokości około 1,5 od podłogi. Niżej powinny znaleźć się gniazda wtyczkowe, które najlepiej się prezentują, jak są około 30 cm od podłogi.

Wybierając osprzęt elektryczny Simon do domu, zawsze pamiętajmy, aby dopasować go pod kątem potrzeb estetycznych i funkcjonalnych. Kontakty powinny prezentować się więc nie tylko ładnie, ale też muszą jak najlepiej spełniać swoją funkcję. To samo zresztą powiemy o pozostałym sprzęcie elektronicznym, który musi cechować się należytą jakością, niezależnie, czy mowa o jego wyglądzie, czy kwestiach praktycznych. Inwestując w produkty marki Kontakt-Simon, mamy pewność, że tak właśnie będzie!