POLUB NAS NA FACEBOOKU
Filtry
-
-

Szeregówki Wrocław. Na czym oszczędzisz w domu szeregowym?

Materiał partnera:

Do zalet domów szeregowych teoretycznie nie trzeba nikogo przekonywać. Wciąż jednak zdarzają się inwestorzy, którzy ochoczo wydają pieniądze na zakup domu jednorodzinnego na kompletnym odludziu. Z początku zamieszczają w sieci piękne zdjęcia okolicy zarzekając się, że to ich miejsce na ziemi. Co mówią po paru latach? Okazuje się, że mieszkanie w dużej odległości od miejskiej infrastruktury jest na dłuższą metę bardzo uciążliwe.

Linkhouse


Co wybierają ci sami ludzie, gdy postanawiają się przeprowadzić? Najchętniej decydują się na szeregówki pod Wrocławiem, których dotąd nie brali pod uwagę. Skoro więc stoisz na rozdrożu, dowiedz się jak najwięcej o tym, z czego to wynika. W ten sposób zdecydujesz dobrze od razu i unikniesz późniejszego zamieszania.

Gdzie we Wrocławiu ludzie najchętniej kupują szeregówki? Ołtaszyn, Wojszyce i Radomierzyce.Wrocławianie coraz chętniej opuszczają dzielnice śródmiejskie. Wybierają lokalizacje bliżej terenów zielonych. Nie rezygnują jednak z łatwych dojazdów do centrum. Zdają sobie sprawę, że wraz z przekroczeniem wrocławskich granic cena za metr kwadratowy spada. Dzięki temu mogą nabyć dom pod miastem w cenie średniej wielkości lokalu w centrum.

Obrzeżne dzielnice Wrocławia, takie jak Wojszyce i Ołtaszyn, ustępują popularnością miejscowościom graniczącym z aglomeracją. Na prowadzenie w rankingach wysuwają się Radomierzyce, które leżą tuż za południową granicą miasta.

Niewielki ogród w domach szeregowych. Co zyskujesz?W odróżnieniu od tradycyjnych domów wolnostojących, w szeregówkach pod Wrocławiem ogródek jest niewielki. Jego powierzchnia nie przekracza zwykle 100 m2. Jest to jednak własna, prywatna przestrzeń, w której można urządzić wygodny plac zabaw dla dzieci, postawić basen czy spożywać posiłki na świeżym powietrzu. Zagospodarowanie małej działki jest znacznie mniej kosztowne. Oprócz tego właściciele mogą sporo oszczędzić na wodzie do podlewania roślin.

Nieruchomości na Osiedlu Zielone Południe. Jak działa pompa ciepła i system rekuperacji?Inwestorzy poszukujący domów w zabudowie szeregowej pod Wrocławiem coraz częściej zwracają uwagę na dostępność ekologicznych technologii. Takie podejście pozwala na minimalizację kosztów utrzymania przy jednoczesnej dbałości o planetę. W zlokalizowanym na terenie Radomierzyc osiedlu Zielone Południe deweloper zdecydował się zainstalować pompy ciepła i system rekuperacji. Urządzenia odzyskują ciepło ze zużytego powietrza. Ciepło to może być wykorzystane do ogrzewania pomieszczeń.

Co ważne, powietrze zostaje wpuszczone w ponowny obieg dopiero po odfiltrowaniu. Oznacza to, że mieszkańcy mogą swobodnie oddychać niezależnie od warunków panujących na zewnątrz.


Lokalizacja nieopodal Zielonego Klinu Południa.System rekuperacji z pompą ciepła sprawdza się nawet w bardzo zanieczyszczonych środowiskach. Jest też zbawieniem dla alergików. Właściciele nowo budowanych szeregówek pod Wrocławiem nie będą jednak mogli narzekać na okolicę.

Inwestycja deweloperska jest położona tuż obok Zielonego Klinu Wrocławia. Są to niezagospodarowane tereny rolnicze. W niedalekiej przyszłości władze Wrocławia w porozumieniu z lokalnymi aktywistami chcą tu urządzić ogromny park. Jednak już teraz ziemie te są uwielbiane przez spacerowiczów.

Szeregówki Wrocław to dobra inwestycja na przyszłość.Zastanawia Cię, czy zakup domu w Radomierzycach to dobry pomysł inwestycyjny? Od lat obserwujemy zjawisko rozlewania się miast. Rosną ceny nieruchomości w miejscowościach graniczących z Wrocławiem. Z biegiem czasu są one włączane w jego obręb. Z kolei w wyniku pandemii coraz więcej osób chce kupować domy bliżej przyrody. Trend ten nie ulegnie załamaniu, gdy sytuacja epidemiologiczna w naszym kraju zostanie opanowana. Zbyt wiele firm doceniło nareszcie zalety pracy zdalnej.

Jaki z tego wniosek? Domy o rozsądnym metrażu na terenach dobrze skomunikowanych z Wrocławiem będą się cieszyć coraz większym powodzeniem. Jeśli chcesz dobrze zainwestować i stworzyć swojej rodzinie idealne warunki do życia, koniecznie skontaktuj się z biurem sprzedaży. Umów się na spotkanie i wybierz własną szeregówkę pod Wrocławiem na osiedlu Zielone Południe.