POLUB NAS NA FACEBOOKU
Filtry
-
-

Zabezpieczenie i monitorowanie domu. Poznaj niezawodne i komplementarne rozwiązania

Materiał partnera:

Bezpieczny dom to najważniejsza kwestia codziennego życia. Nawet w czasie nieobecności, ważne jest zabezpieczenie swojego dobytku. Czy możliwe jest stworzenie domu, który myśli za Ciebie? Somfy to odpowiedź na Twoje wątpliwości.

Zabezpieczenie i monitorowanie domu. Poznaj niezawodne i komplementarne rozwiązania


Somfy - inteligentny alarm domowyInteligentny alarm domowy to nowoczesne rozwiązanie, dzięki któremu zyskasz poczucie bezpieczeństwa. Najnowocześniejsze rozwiązania technologiczne sprawią, że życie stanie się znacznie bardziej komfortowe. System monitorowania został stworzony w celu zatrzymania potencjalnych włamywaczy jeszcze zanim dostaną się do środka. System alarmowy wyposażony jest zarówno w czujniki wibracji, jak i czujniki wykrywające najmniejszy ruch. Dzięki temu wyróżnia się wysoką skutecznością i niezawodnością w porównaniu do podobnych rozwiązań systemowych.

Wszystkie rozwiązania oferowane przez Somfy podlegają ciągłej ewolucji, dostosowując się do aktualnych potrzeb klienta. Całkowicie spersonalizowane rozwiązania, które pozwalają na dostarczenie wydajnych i sprawdzonych systemów alarmowych. Somfy oferuje niezawodne i jednocześnie kompleksowe rozwiązania z zakresu monitoringu i zabezpieczenia domu przed włamywaczami. Wszystkie inteligentne systemy alarmowe są proste w montażu i późniejszej obsłudze. Dodatkowo wychodząc na przeciw oczekiwaniom klientów do dyspozycji oddajemy certyfikowanych Somfy Expertów, który nie tylko podzielą się swoją wiedzą na temat wybranych rozwiązań, ale również wesprą profesjonalnym doradztwem i pomogą dobrać najbardziej dopasowany system zabezpieczeń.

Sygnalizator zwiastujący potencjalne zagrożenie jest doskonałym rozwiązaniem uzupełniającym system alarmowy, który pozwoli uniknąć przykrych wydarzeń. Zwykle łączy w sobie zarówno dźwięk jak i światło, co dodatkowo odstrasza intruza.

Zalety inteligentnego systemu alarmowego Somfy:

  • nowoczesna technologia detekcji ruchu, pozwala na wykrycie włamywacza zanim podejmie próbę włamania.
  • zapasowe połączenia i akumulatory okazują się przydatne w momencie wystąpienia przerwy w dostawie prądu lub utraty połączenia sieciowego, bez względu na okoliczności Twój dom pozostanie w pełni bezpieczny,
  • ochrona danych osobowych, nie musisz obawiać się, że jakiekolwiek informacje na Twój temat zostaną gdzieś udostępnione, wszelkie nagrania wideo i ich przechowywanie podlegają ścisłej ochronie w postaci bezpiecznego szyfrowania.


Prosty przepis na smart homePełna automatyzacja codziennych czynności, które zabezpieczą Twój dom przed niepożądanymi gośćmi. Oferowane rozwiązania zostały zaprojektowane we Francji, dlatego gwarantują najwyższą jakość w połączeniu z ogromną wydajnością i długim czasem użytkowania.

Cały układ inteligentnego alarmu domowego jest scentralizowany. Oznacza to, że przy użyciu jednego pilota zyskujesz możliwość zdalnego sterowania systemem. Pozwala to w pełni cieszyć się życiem, nie martwiąc się o swój dom czy mieszkania. Wystarczy posiadać pilot lub aplikację na smartfona, by zapewnić sobie komfort i spokój na długie lata.

Zarządzaj swoim domem gdziekolwiek się znajdujesz. Poczuj spokój mając wszystko pod kontrolą. System wyróżnia się intuicyjnością, prostotą i dużą wygodą obsługi.

Obecnie inteligentny system alarmowy to nie tylko skuteczny sposób na ochronę domu, ale również zautomatyzowana pomoc w ogólnie rozumianym zarządzaniu domem. Instalacje elektryczne, gdzie system alarmowy stanowi jeden z głównych punktów umożliwia dodatkowo sterowanie praktycznie całym domem przy użyciu jednego scentralizowanego panelu administracyjnego, który umieszczany jest zazwyczaj na ścianie. Dzięki takiemu rozwiązaniu możliwe jest sterowanie alarmem, roletami, odłączenie zasilania od wybranych urządzeń domowych oraz w niektórych przypadkach można ustawić temperaturę powietrza.

Dodatkowym ułatwieniem jest ustawienie trybu nocnego, który spowoduje, że rolety opuszczą się samoczynnie o ustalonej godzinie. Jest to wygodne rozwiązanie, które odstrasza złodziei i sugeruje obecność domowników.