POLUB NAS NA FACEBOOKU
Filtry
-
-

Panele fotowoltaiczne Pvstar na miarę XXI wieku

Materiał partnera:

Kraków jest niezwykle korzystnym miejscem do montażu paneli fotowoltaicznych. Coraz większa liczba mieszkańców decyduje się na montaż paneli fotowoltaicznych w swoich gospodarstwach domowych. Miejscem, w którym kupisz wydajne i efektywne panele fotowoltaiczne jest hurtownia fotowoltaiczna Pvstar.

Co oferuje Pvstar?Pvstar to hurtownia oferująca m.in. doskonałej jakości i wydajności moduły fotowoltaiczne. Różnią się one między sobą swoją mocą- najsłabszy moduł w ofercie ma 335W, najmocniejszy- 375W. Takie moduły idealnie nadają się do zamontowania zarówno na dachu, jak i na gruncie, kiedy na dachu nie ma wystarczającej ilości wolnego miejsca do swobodnego zamontowania paneli. Panele pvstar cechują się wysoką wydajnością i wolniejszą degradacją mocy dzięki zastosowaniu technologii Mono PERC. Wysokie zaawansowanie technologiczne pozwala na zwiększenie uzysku energii i świetną sprawność nawet wówczas, gdy natężenie promieniowania słonecznego jest niskie. Wszystkie panele cechują się odpornością na efekt PID, za co odpowiada optymalizacja procesu produkcji i selekcji gotowych ogniw słonecznych. Panele pvstar mogą być stosowane nawet w najtrudniejszych warunkach. Zostały przetestowane podczas działania mgły solnej i amoniaku.

Czy panele fotowoltaiczne są skuteczne?Odpowiedź jest oczywista. Przy stosowaniu paneli fotowoltaicznych, rachunki za energię elektryczną mogą być niższe nawet o 90%! To zdecydowana oszczędność. Wiele osób martwi się o koszty inwestycji w fotowoltaikę. Rzeczywiście, fotowoltaika to inwestycja, której koszt sięga nawet kilkunastu tysięcy, jednak warto podkreślić, że ta inwestycja bardzo szybko się zwróci. Przy stosowaniu fotowoltaiki już w pierwszym miesiącu zauważysz spadek zużycia energii elektrycznej. Nie martw się, jeśli nadciąga brzydka pogoda i brak słońca. Panele fotowoltaiczne działają również wtedy, kiedy warunki nasłonecznienia nie są zbyt korzystne. Nie obawiaj się również smogu, z którego słynie Kraków- wszelkie panele fotowoltaiczne z hurtowni Pvstar zostały przetestowane w najtrudniejszych warunkach, by zapewnić niezawodność i bezproblemowe działanie przez wiele lat. Ta inwestycja naprawdę się opłaca!

Czy warto skorzystać z usług Pvstar?Hurtownia fotowoltaiczna Kraków zapewnia najwyższą jakość oferowanych produktów. Oprócz doskonałej wydajności, na uwagę zasługują także wyjątkowo atrakcyjne ceny i możliwość transportu paletowego przy większym zamówieniu. Jeżeli zależy Ci na oszczędności, a także na czystości środowiska i ekologii, panele fotowoltaiczne są rozwiązaniem dla Ciebie.