POLUB NAS NA FACEBOOKU
Filtry
-
-

Gotowe apartamenty w Pszczynie - dwupoziomowe, z ogródkiem

Artykuł sponsorowany:

W Pszczynie powstała kameralna inwestycja mieszkaniowa Domy Zbożowa. Przy ulicy Lawendowej stanęły dwa domy w zabudowie bliźniaczej, w których znajduje się w sumie osiem apartamentów. Każdy z nich ma swój ogródek oraz dwa poziomy (parter i piętro). Największym atutem apartamentów jest jednak lokalizacja - ciche, spokojne miejsce, szybka komunikacja z głównymi drogami oraz centrum Pszczyny na wyciągnięcie ręki. Sprzedaż trwa!

Domy Zbożowa - 8 dwupiętrowych apartamentów z ogródkiem


Apartamenty przy ulicy Lawendowej to cztery budynki mieszkalne w zabudowie bliźniaczej obejmujące cztery mieszkania w nieruchomości A oraz 4 mieszkania w nieruchomości B. Lokale o powierzchni od 75 do 80 m2 są dwupoziomowe (parter i piętro). Posiadają własną klatką schodową, miejsca parkingowe oraz ogród o powierzchni 111-148 m2. Wszystkie apartamenty są własnościowe i bezczynszowe.

Apartamenty przy Zbożowej - wnętrza - wizualizacje


W każdym z nich możesz mieszkać jak w samodzielnym, dwukondygnacyjnym, niedużym domu. Latem będziesz mógł się cieszyć wspólnymi spotkaniami w ogrodzie, możliwością grillowania, opalania się i zabaw. Natomiast zimą - wieczorami przy płonącym kominku. Sąsiedztwo trzech innych rodzin sprawi, że łatwiej i taniej będzie dbać o stan posesji, doda również poczucia wspólnoty i bezpieczeństwa.

Apartamenty przy Zbożowej - proponowane aranżacje


Domy położone na obrzeżach miasta Pszczyna w cichym, spokojnym, otoczonym zielenią i polami osiedlu Stara Wieś, w miejscu bez znacznego ruchu samochodowego. Atutami tej lokalizacji jest także szybka komunikacja drogą Katowice - Bielsko-Biała oraz drogą w kierunku Żor. Do tego dochodzi bliskość centrum Pszczyny, terenów rekreacyjnych oraz infrastruktury miejskiej. Szkoły, przedszkola, sklepy, ośrodki zdrowia, kościół są w zasięgu do 15 minut pieszo!Sprzedaż obsługuje agencja nieruchomości 4Kąty.

Apartamenty 79,7m2
domy zbożowa


Apartamenty 75,4m2
domy zbożowa


Szczegóły inwestycji na stronie www.domyzbozowa.pl