Filtry
-
-

3 obiekty architektoniczne z Tychów w Housemarket Silesia Awards 2018

Komisja konkursowa wyjątkowo doceniła nowoczesną tyską urbanistykę. W prestiżowym Housemarket Silesia Awards 2018 wśród nominowanych znalazły się aż trzy projekty z naszego miasta. Możemy na nie głosować!

Osiedle Cztery Pory Roku
Osiedle Cztery Pory Roku - wizualizacja · fot. Murapol


- Budowane pod potrzeby klientów, funkcjonalne, wybudowane z materiałów wysokiej jakości oraz wpisujące się w otoczenie - takie projekty chcemy nagrodzić w ramach III edycji konkursu Housemarket Silesia Awards 2018, organizowanym przez Grupę PTWP, wydawcę portalu Housemarket.pl. Nagrodzimy projekty mieszkaniowe, które zostały zrealizowane na Śląsku do końca 2017 roku - informują organizatorzy prestiżowego plebiscytu.

Lista nominowanych inwestycji w pięciu kategoriach: Lofty i Apartamenty, Zielone Osiedle, Architektura, Domy Jednorodzinne, Osiedle Przyjazne Rodzinie i Deweloper powstała zgodnie ze zgłoszeniami czytelników portalu Housemarket.pl.

Osiedle Dunikowskiego
Osiedle Dunikowskiego - wizualizacja · fot. PRB Dom


Konkurs będzie towarzyszyć konferencji Housemarket Forum Silesia 2018 oraz eventowi 4 Design Days, który odbędzie się w dniach 15-18 lutego w Międzynarodowym Centrum Kultury i Spodku w Katowicach.

Internauci docenili aż trzy realizacje architektoniczne z Tychów. W kategorii Osiedle Mieszkaniowe wśród nominowanych znalazło się Osiedle Cztery Pory Roku należące do Murapolu. Jako Osiedle Przyjazne Rodzinie do finału zakwalifikowało się Osiedle Dunikowskiego (PRB Dom), a wśród najbardziej zielonych miejsc do zamieszkania znalazło się Osiedle Dębowe (Renner).

Osiedle Dębowe
Osiedle Dębowe - wizualizacja · fot. Renner


Jak można wziąć udział w głosowaniu? Wystarczy wejść na stronę konkursową, zagłosować w każdej z kategorii na swojego faworyta, podać adres mailowy i potwierdzić link aktywacyjny przesłany na skrzynkę mailową.

BM, joa / tychy.info