Praca Pszczyna Praca Pszczyna
POLUB NAS NA FACEBOOKU
Filtry
-
-

Mam do wynajęcia: Mieszkanie - kawalerka

1 400 zł (31 zł / m2), 45 m2, Brenna

Numer oferty: 8 - mieszkanie, media w cenie

10 zdjęć
Funkcjonalne, zupełnie nowe ok. 45 metrowe mieszkanie usytuowane na drugim piętrze. Mieszkanie składa się z dużego salonu z wydzieloną strefą na sypialnię, kuchni i łazienki. Okna skierowane na północ i wschód. Mieszkanie posiada gotową instalację klimatyzacyjną.

Kuchnia wyposażona jest w meble oraz niezbędny sprzęt kuchenny (płyta indukcyjna, piekarnik kompaktowy, pochłaniacz, lodówka z zamrażalnikiem, zlew). Łazienka jest wykafelkowana i całkowicie urządzona (kabina prysznicowa, umywalka, lustro, toaleta). Na podłogach pokoi znajdują się panele, natomiast w przedpokoju, kuchni i łazience płytki. Ściany są pomalowane. Mieszkanie wyposażone jest w drzwi zewnętrzne i wewnętrzne oraz stolarkę okienną PCV. W mieszkaniu zainstalowany jest osprzęt elektrotechniczny, domofon lampy oraz karnisze. Na specjalne życzenie klientów i za dodatkową opłatą mieszkanie może zostać oddane ?pod klucz? czyli w pełni umeblowane i wyposażone.

Budynek, w którym zlokalizowane jest mieszkanie jest monitorowany, ogrodzony oraz wyposażony w domofon, co gwarantuje gościom poczucie bezpieczeństwa. Dodatkowo oferujemy bezpłatne zewnętrzne miejsca parkingowe zlokalizowane w obrębie ogrodzonej posesji oraz na odrębnym ogrodzonym parkingu. Do dyspozycji gości pozostaje również zlokalizowana w piwnicy pralnia i suszarnia oraz zamykane na klucz metalowe boksy. Doskonały stosunek ceny do funkcjonalności. Minimalny okres najmu: 12 miesięcy.

OPIS
Powierzchnia: ok. 45 m2
Kondygnacja: drugie piętro
Liczba pomieszczeń: 2
Rodzaje pomieszczeń:
- Salon
- Kuchnia
- Łazienka

Dodatkowe funkcjonalności:
- Klimatyzacja (gotowa instalacja klimatyzacyjna, brak klimatyzatora)

WYPOSAżENIE
Kuchnia:
- meble kuchenne
- płyta indukcyjna
- lodówka z zamrażalnikiem
- piekarnik kompaktowy
- pochłaniacz
- zlew

Łazienka:
- kabina prysznicowa
- umywalka
- lustro
- toaleta

CENA
Cena najmu zawiera opłatę za media (zimna i ciepła woda, energia elektr., ogrzewanie, klimatyzację, śmieci), parking.
Cena najmu apartamentu /m-c/maks. 2 osoby: 1400 zł
Kaucja: dwukrotny czynsz

LOKALIZACJA
Mieszkanie znajduje się w Brennej, przy ul. Jaworowej 2c w Beskidzie cieszyńskim. Atutem mieszkania jest jego korzystna lokalizacja (na uboczu, a jednocześnie w dogodnej odległości ok 1 km od centrum Brennej, zaledwie 50 m od rzeki Brennicy i głównej ulicy - ul. Bukowej przebiegającej przez miejscowość). Dojazd do posesji nie przysparza żadnych problemów, nawet zimą. Budynek znajduje się u stóp góry Błatnia, vis a vis Góry Kotarz.

____________________
Ceny ujęte w niniejszej ofercie nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu przepisów art. 66 i nast. Kodeksu Cywilnego, ale są jedynie zaproszeniem do zawarcia umowy najmu. W związku z powyższym ww. informacje, w tym ceny mogą ulec zmianie aż do momentu zawarcia umowy z Klientem.

Kontakt

XCONSULTER Sp. z o.o.

43-200 Pszczyna
ul. Wiśniowa 2

tel.: 601-558-005
tel./faks.: 32 448-34-20
e-mail: biuro@xconsulter.pl

www.xconsulter.pl
Ilość wysłanych formularzy: 0