Filtry
-
-

Agencje nieruchomości

AGENCJA CROPOL - Nieruchomości w Polsce i Chorwacji

43-100 Tychy
ul. Plac Filipa Nowary 21

tel. +48 32 3286422
tel. +48 603893120
tel. +48 660520310
fax +48 32 3286422
biuro@cropol.pl
www.cropol.pl

oferty agencji (123)

CROPOL, biuro nieruchomości z siedzibą w Tychach powstało w roku 2008 z zamiarem połączenia dwóch szybko rozwijających się rynków nieruchomości - w Polsce i Chorwacji. Stosunkowo duża odległość, bariery językowe, bezpieczeństwo transakcji oraz specyfika rynku nieruchomości każdego z krajów stanowią poważna przeszkodę dla potencjalnych klientów noszących się zamiarem nabycia nieruchomości w jednym lub drugim państwie. Naszym atutem jest profesjonalizm odzwierciadlający się w doskonałej wiedzy językowej, poznawaniu systemów i przepisów prawnych oraz rynku nieruchomości obu krajów.

CROPOL współpracuje z partnerami (biurami pośrednictwa w obrocie nieruchomościami) na terenie całej Polski i Chorwacji w zakresie sprzedaży, kupna oraz wynajmu nieruchomości. Pośrednicy oraz agenci współpracujący z firmą CROPOL zapewniają miłą i profesjonalna obsługę klientów.

Sprzedającym ułatwiamy dostęp do potencjalnego kupca korzystając z szerokiego wachlarza działań marketingowych i ogólnopolskich baz danych, przyspieszając w ten sposób transakcje. Udzielamy również rady i pomocy w każdej fazie sprzedaży aż do podpisania umowy u notariusza.

Kupujących, po dokładnym zbadaniu potrzeb i oczekiwań, zapoznajemy z naszą bazą ofert i pomagamy przy podjęciu najkorzystniejszej decyzji. Mamy nadzieję, że u nas znajdziecie tego czego oczekujecie.

Usługi - CROPOL, biuro nieruchomości oferuje:

- kompleksową usługę w zakresie kupna i sprzedaży nieruchomości w Polsce i na obszarze wybrzeża Adriatyckiego w Chorwacji,

- pomoc przy najmie lokali i budynków użytkowych oraz mieszkań i budynków mieszkalnych,

- doradztwo w zakresie rynku nieruchomości - aspekty finansowe, ocena ryzyka finansowego związanego z transakcją, doradztwo w zakresie zamykania transakcji - KREDYT,

- usługi wykonywania świadectw /certyfikatów/energetycznych dla klientów indywidualnych oraz firm,

- audyty energetyczne budynków mieszkalnych i obiektów budowlanych

- usługi termowizji w budownictwie i ciepłownictwie.

Agenci prowadzący
Adrian Poznachowski
tel. 660 520 310
Mirko Daničić
tel. 603893120
tel. 32 3286422
Remigiusz Szlauer
tel. +48 602 486 514
Formularz kontaktowy