Filtry
-
-

Agencje nieruchomości

UNIDOM Nieruchomości

43-200 Pszczyna - CENTRUM
ul. Kopernika 3/14

tel. 668-817-716
h.szafarczyk@wp.pl
www.unidom.mojelokum.pl

oferty agencji (77)

Biuro Obsługi Nieruchomości UNIDOM powstało w 2003 z nadzieją na stworzenie profesjonalnego biura nieruchomości, które w sposób rzetelny i kompetentny podejdzie do obsługi swoich klientów. Od dnia powstania zajmujemy się kompleksową obsługą rynku nieruchomości. Pośredniczymy w kupnie - sprzedaży - wynajmie wszelkiego rodzaju nieruchomości. Udzielamy porad dotyczących rynku nieruchomości. Staramy się także pomóc przy zaciąganiu przez klientów kredytu mieszkaniowego, wykonaniu wyceny, czy ubezpieczenia nieruchomości. Od 2008 roku zarządzamy także nieruchomościami.
Obsługujemy zarówno rynek nieruchomości mieszkaniowych, jak również komercyjnych, działamy również na rynku developerskim.
Pierwotnie biuro działało w Katowicach przy ulicy Jordana 25, jednakże w listopadzie 2004 idąc w kierunku rozwoju firmy i wychodząc naprzeciw rosnącym wymaganiom klientów rynku nieruchomości siedziba została przeniesiona bliżej centrum miasta na ulicę Gliwicką 8 (tuż obok Placu Wolności, 5 minut od głównej handlowej ulicy Katowic - 3 Maja).
Obecnie zmieniła miejsce prowadzenia działalności- mieści się w Katowicach, przy ulicy Słowackiego 37.

Począwszy od 2008 roku rozszerzyliśmy naszą działalność o zarządzanie nieruchomościami. Podejmujemy współpracę zarówno z wspólnotami mieszkaniowymi jak i właścicielami prywatnymi.
Jesteśmy także przedstawicielem firmy Comforthome specjalizującego się w budowie domów w oparciu o konstrukcje szkieletowe drewniane.
Aktualnie biuro ma podpisane umowy o współpracy z bankami co pozwala nam uzyskać dla naszych klientów korzystniejsze warunki a obsługę naszych klientów uczynić bardziej kompleksową. Współpracujemy również w doradcami finansowymi, którzy pomagają dobrać odpowiedni kredyt do potrzeb naszych klientów.
Nasze biuro obsługuje klientów również w języku angielskim co zaowocowało kilkoma transakcjami sprzedaży nieruchomości dla klientów z innych krajów Unii Europejskiej.
Wieloletnie doświadczenie zawodowe dało nam nie tylko przygotowanie merytoryczne, ale także doskonałą znajomość rynku nieruchomości. W naszym biurze uzyskacie Państwo szereg cennych informacji i wskazówek, dotyczących tego, jak przygotować się do zakupu lub sprzedaży nieruchomości i jak dobrze zainwestować posiadany kapitał. Oprócz fachowych porad gwarantujemy Państwu dobrą atmosferę, w której przeprowadzicie Wasze transakcje.
Wielu z Państwa z pewnością dokonuje zakupu, sprzedaży lub wynajmu nieruchomości po raz pierwszy, czujecie się niepewni i zagubieni w gąszczu przepisów i informacji. To właśnie profesjonalny pośrednik przeprowadzi Was przez zawiłości prawne i formalne do upragnionego celu - kupna, sprzedaży czy wynajmu wybranej przez Was nieruchomości.
Działamy rzetelnie, uczciwie i profesjonalnie. Każdy klient, nawet najmniejszy, jest dla nas najważniejszy.
Dlatego właśnie zapraszam Państwa do skorzystania z moich usług.
Jacek Szafarczyk

Gdzie jesteśmy?
Biuro Nieruchomości UNIDOM oddział w Pszczynie mieści się przy ul. zmieniło siedzibę - z ulicy Bogedaina 5/4, na ulice 3 Maja 4A w centrum miasta - w placu Urzędu Skarbowego.
Wynagrodzenie Biura podlega negocjacji i jest każdorazowo ustalane przy podpisywaniu umowy pośrednictwa.
Zapraszamy!!!
NOTA PRAWNA;
Nieruchomości prezentowane na naszych stronach nie stanowią oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego. Prosimy o kontakt z naszym biurem, celem ustalenia szczegółów transakcji.

Agent prowadzący
JACEK SZAFARCZYK
tel. 32 3269740
tel. 668817716, 606624597
Formularz kontaktowy