Filtry
-
-

Agencje nieruchomości

4Kąty

43-200 Pszczyna
ul. Bieruńska 74B

tel. 888 414 444
tel. 888 424 444
biuro@4katy.org
www.4katy.org

oferty agencji (219)

4Kąty to firma zajmująca się pośrednictwem w obrocie nieruchomościami budownictwem mieszkaniowo-usługowym, doradztwem finansowym (Kredyty Hipoteczne) oraz sprzedażą gotowych projektów budowlanych wiodących firm architektonicznych na rynku.
Od niedawna poszerzyliśmy działalność o kolejną firmę PZU4u zajmującą się ubezpieczeniami majątkowymi, komunikacyjnymi i życiowymi.
Jesteśmy doświadczonym biurem działającym głównie na terenie śląska i małopolski ale również członkostwo w BCK ( Bielsko-Częstochowsko-Katowicke ) stowarzyszenie mamy możliwość działania w całej Polsce.
Tworzymy zgrany zespół który na pewno sprosta Państwa oczekiwaniom w zakresie kupna, sprzedaży, wynajmie oraz kredytów hipotecznych. W naszym zespole znajdą państwo byłego pracownika banku który pomoże uzyskać kredyt na wymarzone 4Kąty oraz licencjonowanego pośrednika nieruchomości ( nr licencji 17284 ).
Jako licencjonowany pośrednik wykonujemy rzetelnie powierzone nam obowiązki wykonując je zgodnie z prawem i sumieniem dochowując tajemnicy zawodowej. W postępowaniu swym kierujemy się standardami zawodowymi, godnością i honorem.

CO MOŻEMY PAŃSTWU ZAOFEROWAĆ?
bezpłatną poradę w zakresie:

sprzedaży,
kupna,
wynajmu,
doboru odpowiedniego środka finansowania nieruchomości,
projekty domów,
aranżacja wnętrz,
KREDYTY HIPOTECZNE ( PROFESJONALNE DORADZTWO KREDYTOWE )

Przyjęcie oferty do naszego biura a co za tym idzie:

wycenę,
reklamę (prasa, internet, biuro itp.)
skompletowanie dokumentów,
obsługę notarialna - Notariusz Michał Smolski
oraz po zakończonej transakcji przekazanie nieruchomości wraz z załatwieniem formalności w spółdzielni mieszkaniowej, gazowni jak również dystrybutorami energii elektrycznej
U nas również:

Kredyty hipoteczne - w ofercie 18 banków - za darmo doradca sprawdzi twoją zdolność kredytową.

Reasumując jesteśmy z Państwem od POCZĄTKU do KOŃCA załatwienia wszelkich formalności związanych z nieruchomością pomocą w jej finansowaniu oraz jej zabezpieczeniem przed skutkami nieszczęśliwych wypadków.

http://www.4katy.org

Agenci prowadzący
Aleksandra Studzieńska
tel. +48 534244444
Angelika Cieślar
tel. +48 888424444
Tomasz Majdak
tel. +48 506869730
Zbigniew Czebotorowicz
tel. 792888777
Formularz kontaktowy