Filtry
-
-

Agencje nieruchomości

CNF sp. z o.o. Sp. K

43-100 Tychy
ul. Sienkiewicza 106A

tel. 501862502
tel. 509444018
cnf@cnf.pl
www.cnf.pl

CNF jest firmą działającą na polskim rynku od ponad 20 lat.

Główną gałęzią naszej działalności jest pośrednictwo i przygotowanie transakcji zakupu i wynajmu na rynku nieruchomości mieszkaniowych oraz komercyjnych wraz z zapewnieniem źródeł ich finansowania w postaci kredytów hipotecznych i inwestycyjnych.

Prowadzimy także obsługę inwestycji deweloperskich jako Biuro Sprzedaży.

Nasza firma posiada wiele zapytań ofertowych i propozycji sprzedaży lub wynajmu dotyczących obiektów komercyjnych jak: działki inwestycyjne, przemysłowe, pod budownictwo mieszkaniowe, hale, zakłady produkcyjne, lokale usługowe położone w Tychach, na terenie Aglomeracji Górnośląskiej, Zagłębia i Podbeskidzia oraz przy głównych ciągach komunikacyjnych Polski.

Atrakcyjność ofert znajdujących się w naszej bazie danych zapewniona jest dzięki ciągłemu monitorowaniu rynku nieruchomości, analizowaniu wszelkich informacji napływających do biura, efektywnemu procesowi poszukiwania nowych ofert - odpowiadających wymogom Klientów.


Zapraszając do współpracy z naszą firmą, pragniemy zaznaczyć, że staramy się realizować zadania trudne i ambitne. Mamy nadzieję, że współpraca ta przyczyni się do wypracowania wzajemnych korzyści.

Formularz kontaktowy