Filtry
-
-

Agencje nieruchomości

DOMOS Nieruchomości

43-200 Pszczyna
ul. Ks. bp. H. Bednorza 11/1

tel. 604-807-100
biuro@domos-nieruchomosci.pl
www.domos-nieruchomosci.pl

oferty agencji (37)

DOMOS Nieruchomości - Tworzymy nową jakość

Firma DOMOS Nieruchomości została stworzona po to, by zmienić istniejący i utarty stereotyp Pośrednika Nieruchomości. Od początku powstania marki naszym celem było tworzenie biura nieruchomości któremu sami powierzylibyśmy opiekę nad sprzedażą czy zakupem nieruchomości.

Nasza praca przekłada się na skuteczne i bezpieczne transakcje. Towarzyszymy klientom na całym etapie procesu sprzedaży: od sprawdzenia stanu prawnego, a także jego regulowania, gromadzenia dokumentów niezbędnych do wykonania umów, aż do przekazania ich nowym nabywcom.

W przypadku konieczności kredytowania zakupu oferujemy współpracę z doświadczonymi doradcami kredytowymi, zapewniając bezpłatne konsultacje w celu wybrania najkorzystniejszej oferty, dopełniając za Państwa formalności związane z uzyskaniem umowy kredytowej.

Jeśli stoją Państwo właśnie przed podjęciem decyzji o sprzedaży lub zakupie nieruchomości zapraszamy do współpracy z licencjonowanymi Pośrednikami w Obrocie Nieruchomościami, którzy przejmą na siebie wszystkie obowiązki związane z procedurą transakcji.

Pośrednicy DOMOS Nieruchomości są członkami najstarszego i najprężniej działającego Małopolskiego Stowarzyszenia Pośredników w Obrocie Nieruchomościami, którego Wiceprezes sprawuje funkcję Prezydenta Polskiej Federacji Rynku Nieruchomości.OFERUJEMY:

pośrednictwo w zakupie i sprzedaży domów, mieszkań, działek, obiektów komercyjnych
pośrednictwo w najmie i wynajmie mieszkań, lokali
sprzedaż inwestycji deweloperskich jako biuro sprzedaży
bezpłatne doradztwo kredytowe
opracowanie graficzne ofert w tym wirtualne wizyty
usługi home stagingu
INWESTYCJE WŁASNE - lokale mieszkalne w zabudowie jednorodzinnej


Pozdrawiamy,

Zespół DOMOS Nieruchomości

Agent prowadzący
Anna Faruga
tel. 604-807-100
3 zdjęcia
Formularz kontaktowy