POLUB NAS NA FACEBOOKU
Filtry
-
-

Mam do wynajęcia: Mieszkanie - kawalerka

1 600 zł (49 zł / m2), 32,9 m2, Pszczyna - Os. Kępa

Numer oferty: B2M10 - media w cenie

10 zdjęć
Mieszkanie nowe, urządzona kuchnia i łazienka. W cenie: media*, komórka lokatorska oraz parking.

Numer mieszkania - B2M10

Powierzchnia** - 32,90 m2
Liczba pokoi - 1
Budynek - B2
Kondygnacja - 3 piętro
Koszty najmu z mediami* - 1600,- zł/m-c
Kaucja - 3200,- zł
*Media w cenie na zasadach określonych w umowie.
** Podana powierzchnia użytkowa wynika z projektu architektonicznego i może nieznacznie odbiegać od rzeczywistości. 

Przytulna i funkcjonalna, wykończone w standardzie „pod klucz”, zupełnie nowa usytuowana na trzecim piętrze blisko 33 metrowa kawalerka. Mieszkanie składa się z dużego salonu z aneksem kuchennym i jest gotowe do natychmiastowego zamieszkania. Pokój bardzo dobrze doświetlony, okno skierowane na południe. Z salonu wyjście na balkon. Okna i drzwi balkonowe wyposażone w rolety zewnętrzne. Doskonały stosunek ceny do funkcjonalności.

Kuchnia wyposażona jest w meble oraz niezbędny sprzęt kuchenny (płyta indukcyjna z piekarnikiem, zlew, chłodziarko-zamrażarka, pochłaniacz). Łazienka jest wykafelkowana i całkowicie urządzona (kabina prysznicowa, toaleta, umywalka, lustro). Na podłodze pokoju znajdują się panele, natomiast w łazience i aneksie kuchennym płytki. Ściany są pomalowane. Mieszkanie wyposażone jest w drzwi wewnętrzne i zewnętrzne, karnisze, stolarkę okienną (PCV) wraz z elektrycznie sterowanymi zewnętrznymi roletami. W mieszkaniu zainstalowane są lampy, osprzęt elektrotechniczny i domofon, a także dwufunkcyjny kocioł centralnego ogrzewania firmy VIESSMANN oraz grzejniki. Na specjalne życzenie klientów mieszkanie może zostać wyposażone w podstawowe umeblowanie.

Pomieszczenia:
Pokój z aneksem kuchennym - 28,15 m2
Łazienka - 4,75 m2
Balkon - 4,30 m2

Przynależną częścią mieszkania jest znajdująca się na parterze komórka lokatorska oraz zewnętrzne miejsce parkingowe.

Mieszkanie zlokalizowane jest w budynku nr 1 Osiedla LAUROWEGO w Pszczynie przy ul. K. Szymanowskiego 34 (obok Pasażu Książęcego), na terenie osiedla mieszkaniowego Kępa, w sąsiedztwie zabytkowego Parku Pszczyńskiego, przylegającego do Pszczyńskiej starówki. Osiedle jest ogrodzone i posiada monitorowany wjazd. Budynek, w którym zlokalizowane jest mieszkanie jest wyposażony w domofon, co gwarantuje mieszkańcom poczucie bezpieczeństwa. Więcej informacji dostępnych na www.osiedle-laurowe.pl

Minimalny okres najmu: 9 miesięcy.

Inwestor i wynajmujący: XCONSULTER sp. z o.o. z siedzibą w Pszczynie.

Kontakt

XCONSULTER Sp. z o.o.

43-200 Pszczyna
ul. Wiśniowa 2

tel.: 601-558-005
tel./faks.: 32 448-34-20
e-mail: biuro@xconsulter.pl

www.xconsulter.pl
Ilość wysłanych formularzy: 0