POLUB NAS NA FACEBOOKU
Filtry
-
-

Mam do wynajęcia: Mieszkanie - 3 pokoje

2 250 zł (43 zł / m2), 52,15 m2, Pszczyna - Os. Kępa

Numer oferty: B5M1 - media w cenie

12 zdjęć
Mieszkanie nowe, urządzona kuchnia i łazienka, taras. W cenie media* oraz parking.

Numer mieszkania - B5M1
Powierzchnia - 52,15 m2
Liczba pokoi - 3
Budynek - B5
Kondygnacja - 3 piętro
Koszty najmu z mediami* - 2250,- zł/m-c
Kaucja - 4500,- zł
*Media w cenie na zasadach określonych w umowie.

Funkcjonalne, zupełnie nowe, wykończone w standardzie „pod klucz”, 52 metrowe mieszkanie usytuowane na trzecim piętrze, gotowe do natychmiastowego zamieszkania. Mieszkanie składa się z dużego salonu, kuchni, oraz dwóch pokoi, które mogą być zaaranżowane na gabinet, sypialnię lub pokój dziecięcy. Z salonu wyjście na taras. Mieszkanie bardzo dobrze doświetlone, okna i taras skierowane na zachód i południowy-zachód. Doskonały stosunek ceny do funkcjonalności.

Kuchnia wyposażona jest w meble oraz niezbędny sprzęt kuchenny (kuchnia elektryczna z płytą indukcyjną i piekarnikiem, zlew, chłodziarko-zamrażarka, pochłaniacz). Łazienka jest wykafelkowana i całkowicie urządzona (kabina prysznicowa, toaleta, umywalka, lustro). Na podłodze pokoi znajduje się wykładzina podłogowa, natomiast w salonie, łazience, przedpokoju i kuchni płytki. Ściany są pomalowane. Mieszkanie wyposażone jest w drzwi wewnętrzne i zewnętrzne, karnisze, stolarkę okienną (PCV) wraz z elektrycznie sterowanymi zewnętrznymi roletami. W mieszkaniu zainstalowane są lampy, osprzęt elektrotechniczny i domofon, a także dwufunkcyjny kocioł centralnego ogrzewania firmy VIESSMANN oraz grzejniki. Na specjalne życzenie klientów mieszkanie może zostać wyposażone w podstawowe umeblowanie.

Pomieszczenia:
Komunikacja - 3.70 m2
Łazienka - 5.35 m2
Salon - 17.55 m2
Kuchnia - 7.75 m2
Sypialnia - 10.10 m2
Sypialnia - 7.70 m2
Taras - 6.50 m2

Przynależną częścią mieszkania jest zewnętrzne miejsce parkingowe.

Mieszkanie zlokalizowane jest w budynku usługowym w Pszczynie, przy ul. Żorskiej 10, mieszczącym się obok Osiedla LAUROWEGO w Pszczynie, na terenie osiedla mieszkaniowego Kępa, w sąsiedztwie zabytkowego Parku Pszczyńskiego.
Minimalny okres najmu: 9 miesięcy.

Inwestor i wynajmujący: XCONSULTER sp. z o.o. z siedzibą w Pszczynie.

Kontakt

XCONSULTER Sp. z o.o.

43-200 Pszczyna
ul. Wiśniowa 2

tel.: 601-558-005
tel./faks.: 32 448-34-20
e-mail: biuro@xconsulter.pl

www.xconsulter.pl
Ilość wysłanych formularzy: 2