- Udostępnij ()
- Wydrukuj
- Dodano: 29 maja 2026
- Wyświetleń: 1716
Mam do wynajęcia: Mieszkanie - 2 pokoje
2 000 zł, 54 zł / m2, 37 m2, Czechowice-Dziedzice - Os. Centrum
13 zdjęć
Oferta tylko w DGR Nieruchomości !!! Świetna lokalizacja w centrum miasta!
Brak prowizji za wynajem!
Dostępne od lipca.
Niskie koszty utrzymania! Mieszkanie kompletnie wyposażone!
Do wynajęcia dwu pokojowe mieszkanie z balkonem w centrum miasta (ul. Piotra Skargi) o powierzchni 37mkw. Układ mieszkania to przestronny salon z aneksem kuchennym, sypialnią, przedpokojem oraz łazienka z wc. Mieszkanie zlokalizowane jest w środkowej części budynku. Do dyspozycji duża piwnica.
Lokal mieszkalny po generalnym remoncie. Kuchnia pod zabudowę z piekarnikiem, lodówką, zmywarką oraz płytą indukcyjną. W sypialni znajduje się duże łóżko oraz komoda. W przedpokoju pojemna szafa, a w salonie kanapa, szafka pod tv oraz stolik kawowy.
Wyposażenie widoczne na zdjęciach do dyspozycji lokatorów.
Koszty wynajmu:
-odstępne dla właściciela 2000 zł
-czynsz ok 310 zł (woda, śmieci, kanalizacja)
-ogrzewana własnym piecem ze sterownikiem ogrzewania
-dodatkowo prąd i gaz
-kaucja zwrotna 4000 zł
Zapraszam na prezentację, mieszkanie wolne od września!
Daniel: 794-969-269
Kontakt

DGR Nieruchomości
43-502 Czechowice-Dziedziceul. Słowackiego 1
tel. 794 969 269
fax 794 969 269
- Udostępnij ()
- Wydrukuj
- Dodano: 29 maja 2026
- Wyświetleń: 1716