Filtry
-
-

Sprzedam: Działka - budowlana

119 000 zł, 118 zł / m2, 1007 m2, Pszczyna - Rudołtowice

Numer oferty: BTN-GS-53-1

7 zdjęć

Mam przyjemność zaprezentować nową ofertę sprzedaży działki o powierzchni 1007 m2, mieszczącej się w Rudołtowicach gmina Pszczyna, w urokliwej lokalizacji - na obrzeżach miejscowości, w sąsiedztwie niedużej enklawy luźnej zabudowy jednorodzinnej i pól uprawnych.

Nieruchomość została ujęta w Miejscowym Planie Zagospodarowania Przestrzennego dla sołectw Ćwiklice i Rudołtowice jako teren ekstensywnej zabudowy mieszkaniowej, której przeznaczeniem podstawowym jest ekstensywna zabudowa mieszkaniowa, zabudowa zagrodowa; natomiast przeznaczenia dopuszczalne to zabudowa agroturystyczna, usługi handlu, rzemiosła, sportu, garaże i budynki gospodarcze, dojazdy, place, miejsca parkingowe, ścieżki rowerowe i chodniki, ogrody, obiekty i urządzenia małej architektury, obiekty, urządzenia i sieci infrastruktury technicznej.

Dostęp do drogi publicznej zapewniony jest poprzez udział w drodze wewnętrznej, którego koszt wliczony jest w cenę!

Idealna lokalizacja dla osób ceniących prywatność i kontakt z naturą, z dala od zgiełku miejskiego, jednakże z szybkim dojazdem do drogi łączącej Pszczynę z Oświęcimiem.
Zainteresowanych zachęcam do kontaktu, w celu przybliżenia szczegółów oferty oraz prezentacji działki w całej okazałości.

Oferujemy bezpłatna pomoc w pozyskaniu kredytu hipotecznego. Profesjonalny doradca kredytowy zweryfikuje Państwa zdolność kredytową i pomoże w wyborze najkorzystniejszej oferty dostępnej na rynku!

Agent odpowiedzialny za ofertę:

Natalia Kozarowska
tel. 796 305 628
e-mail: biuro@nieruchomosci.betonowagroup.pl


Oferta wysłana z systemu BCK Galactica
  • Typ działki: budowlana
  • Szerokość działki: 43,5000
  • Wyłączność: nie

Kontakt

Betonova budownictwo i nieruchomości

43-200 Pszczyna
ul. Sznelowiec 2

tel. 601160783
tel. 796305628
betonowagroup.pl

Wizytówka agencji »