mojelokum.pl - Sprzedam: Dom - rynek pierwotny - Czechowice-Dziedzice
Filtry
-
-

Sprzedam: Dom - rynek pierwotny

551 900 zł, 121,26 m2, Czechowice-Dziedzice

Powierzchnia działki: 625 m2

18 zdjęć

Szukasz domu? Idealnego dla Twojej rodziny? 

Tęsknisz za tym, żeby ciasne ściany mieszkania już Cię nie ograniczały? Żeby wreszcie mieć przestrzeń - do wypoczynku, do spędzania czasu razem, do pracy? Dobrze by było wypuścić dzieci na trawnik, na przydomowy plac zabaw i mieć pewność, że są bezpieczne? Przy pogodzie wyciągnąć się na leżaku albo zaprosić znajomych na grilla?

Jeśli większość odpowiedzi brzmi: TAK, to pora na kupno domu!

Spokój przedmieścia i bliskość centrum
Masz czasem takie wrażenie, że Twoje potrzeby wykluczają się wzajemnie? Bo chciałbyś mieszkać pod miastem, a jednocześnie blisko ważnych urzędów, szkół, instytucji. Korzystać z miejskich udogodnień oraz z bliskości natury: pól, lasów, gór i parkowych alejek. 

To da się połączyć. Mamy na to wiele dowodów. Jeden z nich położony jest w Czechowicach-Dziedzicach. To Osiedle Sielanka na którym znajduje się oferowany do sprzedaży dom Maja, który składa się ze strefy dziennej z salonem otwartym na kuchnię z jadalnią, pokojem, który może pełnić funkcję gościnnego, sypialni lub bawialni w zależności od Twoich potrzeb lub wyobraźni, łazienką z oknem i tarasu oraz strefy wypoczynkowej z trzema sypialniami, ogromną łazienką, oraz dodatkowym strychem na poddaszu na wszelkie przydasie..

Gotowy do wprowadzenia - dlaczego nie?

Pamiętasz takie sytuacje, kiedy robiłeś remont mieszkania lub choćby jednego pomieszczenia, np. kuchni czy łazienki? Ile razy udało Ci się zmieścić w zaplanowanym budżecie albo czasie trwania prac?

Ani razu? To masz tak jak większość. Bo remont albo wykończenie domu zawsze pochłonie większą ilość pieniędzy, niż mamy na to przeznaczone. A terminy? Dobre ekipy mają kalendarze wypełnione zleceniami na pół roku, a nawet na rok.

Załóżmy, że masz umówione różne ekipy po kolei i którejś przesuwa się robota u poprzedniego inwestora. Albo nie dojedzie zamówiony towar. Wtedy cały plan się sypie, a wizja zamieszkania w nowym domu znowu się oddala.

W naszych domach postawiliśmy na maksymalną wygodę ich przyszłych mieszkańców. Dlatego dom Maja M możesz kupić w jednym z trzech wariantów wykończenia:

Dom w stanie bazowym czyli fundamenty, ściany, okna, strop i dach, a wewnątrz posadzki i tynki z kompletem instalacji (elektrycznej, wod-kan i gazowej) w cenie 551 900,00

Dom w stanie deweloperskim z elewacją, instalacją ogrzewania podłogowego, z zamontowanymi stelażami podtynkowymi WC Geberit , ocieplonym i zabudowanym poddaszem oraz z drzwiami zewnętrznymi drewnianymi w kolorze antracyt  w cenie 672 616,00

Dom gotowy do zamieszkania, który będzie wykończony zgodnie z Twoimi oczekiwaniami a naszą wiedzą i doświadczeniem w cenie ok 809 542,00

Co Cię zachwyci w tej lokalizacji?

Po pierwsze, bliskość natury. Osiedle Sielanka, na którym wybudowane są nasze domy, otoczone jest polami i lasami. Idealne miejsce na spacery, bieganie, rowery czy jazdę konną.

W bliskiej okolicy znajdziemy również McDonald. Na piesze pokonanie tej odległości wystarczy 15-20 minut.

Centrum miasta w pobliżu. To ważny atut. Bo przecież trzeba czasem zrobić zakupy, załatwić coś w urzędzie, czy pójść do lekarza. Samochodem dojedziesz do centrum w kilkanaście minut. 

Po trzecie, położenie na skrzyżowaniu ważnych tras. Krajowej jedynki: Katowice - Bielsko-Biała. Do przejścia granicznego w Cieszynie wystarczy pół godziny jazdy, a po półtorej godzinie będziemy na jednym z lotnisk: w Pyrzowicach lub Balicach. 

Zaciekawiony? Masz mnóstwo pytań? Chcesz poznać szczegóły, zobaczyć nasze domy w rzeczywistości? Przejść się, przymierzyć do pomieszczeń, zobaczyć, jaka przestrzeń jest wewnątrz domu, ile miejsca jest wokół niego? Poczuć zapach otaczającej przyrody? 

Zadzwoń lub napisz i umów się na spotkanie. Być może w domu, który stanie się Twoim miejscem na ziemi. Twoim i Twojej rodziny.

Kontakt

Firma
Dobry Dom
tel. 514606772
Ilość wysłanych formularzy: 0