mojelokum.pl - Sprzedam: Dom - rynek pierwotny - Czechowice-Dziedzice
Filtry
-
-

Sprzedam: Dom - rynek pierwotny

798 533 zł, 121,26 m2, Czechowice-Dziedzice

Powierzchnia działki: 400 m2

12 zdjęć

Szukasz domu? Idealnego dla Twojej rodziny? 

Tęsknisz za tym, żeby ciasne ściany mieszkania już Cię nie ograniczały? Żeby wreszcie mieć przestrzeń - do wypoczynku, do spędzania czasu razem, do pracy? Dobrze by było wypuścić dzieci na trawnik, na przydomowy plac zabaw i mieć pewność, że są bezpieczne? Przy pogodzie wyciągnąć się na leżaku albo zaprosić znajomych na grilla?

Jeśli większość odpowiedzi brzmi: TAK, to pora na kupno domu!

Spokój przedmieścia i bliskość centrum
Masz czasem takie wrażenie, że Twoje potrzeby wykluczają się wzajemnie? Bo chciałbyś mieszkać pod miastem, a jednocześnie blisko ważnych urzędów, szkół, instytucji. Korzystać z miejskich udogodnień oraz z bliskości natury: pól, lasów, gór i parkowych alejek. 

To da się połączyć. Mamy na to wiele dowodów. Jeden z nich położony jest w Czechowicach-Dziedzicach. To Osiedle Sielanka na którym znajduje się oferowany do sprzedaży dom Maja, który składa się ze strefy dziennej z salonem otwartym na kuchnię z jadalnią, pokojem, który może pełnić funkcję gościnnego, sypialni lub bawialni w zależności od Twoich potrzeb lub wyobraźni, łazienką z oknem i tarasu oraz strefy wypoczynkowej z trzema sypialniami, ogromną łazienką, oraz dodatkowym strychem na poddaszu na wszelkie przydasie..

Gotowy do wprowadzenia - dlaczego nie?

Pamiętasz takie sytuacje, kiedy robiłeś remont mieszkania lub choćby jednego pomieszczenia, np. kuchni czy łazienki? Ile razy udało Ci się zmieścić w zaplanowanym budżecie albo czasie trwania prac?

Ani razu? To masz tak jak większość. Bo remont albo wykończenie domu zawsze pochłonie większą ilość pieniędzy, niż mamy na to przeznaczone. A terminy? Dobre ekipy mają kalendarze wypełnione zleceniami na pół roku, a nawet na rok.

Załóżmy, że masz umówione różne ekipy po kolei i którejś przesuwa się robota u poprzedniego inwestora. Albo nie dojedzie zamówiony towar. Wtedy cały plan się sypie, a wizja zamieszkania w nowym domu znowu się oddala.

W naszych domach postawiliśmy na maksymalną wygodę ich przyszłych mieszkańców. Dlatego dom Maja jest wykończony, gotowy do zamieszkania.  

Zawiera  ocieplone i zabudowane poddasze wraz z włazem strychowym, ogrzewanie podłogowe we wszystkich pomieszczeniach wraz z zamontowanym piecem gazowy dwufunkcyjny  z elementami sterowania ogrzewaniem, wykończone łazienki z zamontowanymi stelażami podtynkowymi WC Geberit, rozbudowaną instalację elektryczną z zamontowanymi gniazdkami i włącznikami na ścianach wykończonych gładzią, farbą i tapetami. 

Piękne przylgowe drzwi wewnętrzne firmy Erkado oświetlają lampy we wszystkich pomieszczeniach, a na piętro zaprowadzą Cię drewniane ażurowe schody ze szklano-drewnianą balustradą. 

Podłogi wykończone są neutralnymi panelami, których zwieńczeniem są klasyczne, wysokie, białe listwy przypodłogowe. Natomiast w wiatrołapie czystość zapewnią piękne duże kafle.

Z jasną i elegancką elewacją wraz z lampami zewnętrznymi idealnie komponują się białe okna oraz pięknie kontrastują drzwi zewnętrzne drewniane w kolorze antracyt ze szklanym daszkiem nad wejściem.

Do obszernego garażu zaprasza brama garażowa segmentowa w kolorze antracyt wraz z napędem, a w nim dostępna jest siła oraz drzwi garażowe stalowe w kolorze antracyt.

Do domu dostaniesz się wybrukowanym podjazdem, a z tyłu domu, z tarasu Twoje oczy może cieszyć widok na działkę bezpośrednio pod lasem.

Dom Maja w Czechowicach-Dziedzicach potrzebuje tylko Rodziny, która wypełni go śmiechem, życiem i odrobiną mebli!  

Zaciekawiony? Masz mnóstwo pytań? Chcesz poznać szczegóły, zobaczyć nasze domy w rzeczywistości? Przejść się, przymierzyć do pomieszczeń, zobaczyć, jaka przestrzeń jest wewnątrz domu, ile miejsca jest wokół niego? Poczuć zapach otaczającej przyrody?

Zadzwoń lub napisz i umów się na spotkanie. Być może w domu, który stanie się Twoim miejscem na ziemi. Twoim i Twojej rodziny.

Kontakt

Firma
Dobry Dom
tel. 514606772
Ilość wysłanych formularzy: 0