Filtry
-
-

Sprzedam: Dom - rynek pierwotny

756 695 zł, 138,12 m2, Pszczyna

Powierzchnia działki: 605 m2

18 zdjęć

Szukasz domu? Idealnego dla Twojej rodziny? 

Tęsknisz za tym, żeby ciasne ściany mieszkania już Cię nie ograniczały? Żeby wreszcie mieć przestrzeń - do wypoczynku, do spędzania czasu razem, do pracy? Dobrze by było wypuścić dzieci na trawnik, na przydomowy plac zabaw i mieć pewność, że są bezpieczne? Przy pogodzie wyciągnąć się na leżaku albo zaprosić znajomych na grilla?

Jeśli większość odpowiedzi brzmi: TAK, to pora na kupno domu!

Spokój przedmieścia i bliskość centrum
Masz czasem takie wrażenie, że Twoje potrzeby wykluczają się wzajemnie? Bo chciałbyś mieszkać pod miastem, a jednocześnie blisko ważnych urzędów, szkół, instytucji. Korzystać z miejskich udogodnień oraz z bliskości natury: pól, lasów, jeziora i parkowych alejek. 

To da się połączyć. Mamy na to wiele dowodów. Jeden z nich położony jest w Pszczynie. To Osiedle Zamkowe na którym znajduje się oferowany do sprzedaży dom Michał, który składa się ze strefy dziennej z kuchnią otwartą na jadalnię, obszernym salonem, biurem, pokojem, dość sporą łazienką połączone hallem i tarasem oraz strefy wypoczynkowej z trzema sypialniami, ogromną łazienką, pomieszczeniem gospodarczym oraz dodatkowym strychem na poddaszu na wszelkie przydasie.

Gotowy do wprowadzenia - dlaczego nie?

Pamiętasz takie sytuacje, kiedy robiłeś remont mieszkania lub choćby jednego pomieszczenia, np. kuchni czy łazienki? Ile razy udało Ci się zmieścić w zaplanowanym budżecie albo czasie trwania prac?

Ani razu? To masz tak jak większość. Bo remont albo wykończenie domu zawsze pochłonie większą ilość pieniędzy, niż mamy na to przeznaczone.                              A terminy? Dobre ekipy mają kalendarze wypełnione zleceniami na pół roku, a nawet na rok.

Załóżmy, że masz umówione różne ekipy po kolei i którejś przesuwa się robota u poprzedniego inwestora. Albo nie dojedzie zamówiony towar. Wtedy cały plan się sypie, a wizja zamieszkania w nowym domu znowu się oddala.

Dlatego z nami możesz wykończyć Michała na gotowego do zamieszkania. Wystarczy go umeblować i wprowadzać się całą rodziną na osiedle Zamkowe w Pszczynie.

Dom gotowy do sprzedaży w podwyższonym standardzie deweloperskim, który zawiera okna w kolorze antracyt z zewnątrz, biały wewnątrz z białymi parapetami wewnętrznymi, rozbudowaną instalację elektryczną, ocieplone i zabudowane poddasze, w łazienkach zamontowane stelaże podtynkowe WC Geberit, ogrzewanie podłogowe we wszystkich pomieszczeniach wraz z piecem gazowym dwufunkcyjnym z elementami sterowania ogrzewaniem, drzwi zewnętrzne drewniane w kolorze antracyt, jasną i elegancką elewację wraz z lampami zewnętrznymi, a w garażu dostępna jest siła oraz drzwi garażowe stalowe w kolorze antracyt w cenie 756 695,00

Dom gotowy do zamieszkania, który będzie wykończony zgodnie z Twoimi oczekiwaniami a naszą wiedzą i doświadczeniem w cenie ok 928 806,00 

Co Cię zachwyci w tej lokalizacji?

Po pierwsze, bliskość natury. Osiedle Zamkowe, na którym wybudowane są nasze domy, otoczone jest polami i lasami. Kilkanaście minut spaceru i już jesteśmy w przecudnym, niedawno zrewitalizowanym, parku Zwierzyniec i nad stawem Cyranka. 

Tylko 7 minut zajmie nam dojazd do plaży i Ośrodka Sportów Wodnych nad Jeziorem Łąka. 

Idealne miejsce na spacery, bieganie, rowery czy jazdę konną.

Centrum miasta w pobliżu. To ważny atut. Bo przecież trzeba czasem zrobić zakupy, załatwić coś w urzędzie, czy pójść do lekarza. Samochodem dojedziesz do centrum w kilka minut. A dobra pogoda może skłonić do spaceru. Na piesze pokonanie tej odległości wystarczy 30-40 minut.

Po trzecie, położenie na skrzyżowaniu ważnych tras. Krajowej jedynki: Katowice - Bielsko-Biała oraz trasy łączącej Górnośląski Okręg Przemysłowy z Beskidami Oświęcim - Rybnik. Do przejścia granicznego w Cieszynie wystarczy pół godziny jazdy, a po godzinie będziemy na jednym z lotnisk: w Pyrzowicach lub Balicach. 

Zaciekawiony? Masz mnóstwo pytań? Chcesz poznać szczegóły, zobaczyć nasze domy w rzeczywistości? Przejść się, przymierzyć do pomieszczeń, zobaczyć, jaka przestrzeń jest wewnątrz domu, ile miejsca jest wokół niego? Poczuć zapach otaczającej przyrody?

Zadzwoń lub napisz i umów się na spotkanie. Być może w domu, który stanie się Twoim miejscem na ziemi. Twoim i Twojej rodziny.

Kontakt

Firma
Dobry Dom
tel. 514606772
Ilość wysłanych formularzy: 0