Filtry
-
-

Sprzedam: Dom - rynek wtórny

660 000 zł, 300 m2, Czechowice-Dziedzice - Os. Barbara

Powierzchnia działki: 560 m2

12 zdjęć

Oferta tylko w DGR Nieruchomości!

Nieruchomość z olbrzymim potencjałem, zlokalizowana w bardzo uprzemysłowionej dzielnicy Czechowic w sąsiedztwie kopalni PG Silesia oraz obok pętli autobusowej a także gruntu przeznaczonego pod budownictwo wielorodzinne. Nieruchomość gotowa aby kontynuować tradycję pieczenia i sprzedaży chleba lub idealnie nadająca się część parterowa pod siedzibę firmy usługowo-produkcyjnej. 

 

Ponad stuletni budynek obecnie funkcjonuje jako część mieszkalna zlokalizowana na piętrze, na parterze znajduje się sklep spożywczy oraz przestrzeń która do niedawna funkcjonowała jako piekarnia. Cały budynek jest podpiwniczony a każda kondygnacja to ok 150 mkw powierzchni użytkowej, dodatkowo możliwość zagospodarowania strychu na powierzchnię mieszkalną. 

 

Nieruchomość znajduje się u zbiegu dwóch ulic jednokierunkowych na działce ok 560 mkw. Na działce mieści się również budynek garażowy na 2 samochody z wjazdem bezpośrednio z ulicy. Do budynku jest kilka niezależnych wejść, wejście główne, do sklepu, do magazynu oraz do piwnicy i od strony garaży. 

Stan budynku dobry, brak wilgoci, dach pokryty blachodachówką, murowany z cegły. Ogrzewanie starym piecem olejowym, wymagającym wymiany. 

 

Układ pomieszczeń:

-kilka pomieszczeń piwnicznych, wyjście  z piwnicy na ogród

-przyziemie- sklep spożywczy ok 30 mkw plus zaplecze, osobne wejście z ulicy oraz  pomieszczenia wykorzystywane przez piekarnię z oryginalnym ponad stuletnim piecem, również osobne wejście z podwórka wykorzystywane przez dostawców

-piętro-4 pokoje, łazienka z wc, kuchnia z jadalnią, duży przedpokój 

-strych-ok 150 mkw z możliwością adaptacji na cele mieszkaniowe

Więcej informacji udzielę telefonicznie, zapraszam na prezentację.

794-969-269

Kontakt

Agent prowadzący:

Daniel Gaszczyk

tel. 794-969-269

Wizytówka agencji »