Filtry
-
-

Mam do wynajęcia: Lokal - handlowo-usługowy

4 800 zł, 21 zł / m2, 230 m2, Pawłowice - CENTRUM

12 zdjęć

Galeria Kolor w Pawłowicach (powiat Pszczyna, woj. śląskie) dysponuje wolną powierzchnią biurową, handlową, usługową, mieszkalną na II piętrze 230 m2.

(wysokość miesięcznego czynszu lokalu to 4800 zł/netto - warunki umowy do negocjacji).

Lokal w Galerii jest całkowicie nowocześnie wykończony (posadzki, ściany, sufity z oświetleniem LED, klimatyzacja i wentylacja) lokal z dużymi możliwościami i potencjałem nadaje się do prowadzenia działalności gospodarczej od zaraz. Idealnie przystosowany do prowadzenia biura firmy, sali zabaw dla dzieci, szkoły językowej, sklepu odzieżowego, salonu urody, kliniki medycyny estetycznej, gabinetów lekarskich, lub użytkowania lokalu jako mieszkanie itp. Lokal nie wymagają od najemcy żadnego wkładu finansowego.

Lokal posiada samodzielny licznik prądu, wody, gazu, osobne wejście, zaplecze socjalne, system alarmowy, monitoring oraz bardzo energooszczędne ogrzewanie podłogowe sterowane czujnikiem elektronicznym.

Obiekt znajduje się w bardzo atrakcyjnym miejscu, położony jest w centrum miejscowości Pawłowice przy drodze o dużym natężeniu ruchu (kierunek Jastrzębie,Wodzisław). Obiekt posiada zjazdy z głównej drogi i duży bezpłatny parking (ok. 40 miejsc).

W obiekcie znajdują się sklepy tj. (Sklep ŻABKA, sklep mięsny, kwiaciarnia, restauracja bistro, cukiernia i piekarnia Brzęczek, optyk, okulista, gabinet refleksologii, kancelaria księgowa, biura firmy telekomunikacyjnej, drogeria samoobsługowa, jak również bankomat EURONET).

W okolicy obiektu znajduje się kopalnia Pniówek, Sklep Biedronka, Urzędy Gminy, Dom Kultury, Szkoły, Przedszkola i wiele innych obiektów handlowych i użyteczności publicznej.

 Kontakt:

tel. 882774225

Kontakt

Firma
tel. 882774225
Ilość wysłanych formularzy: 0