POLUB NAS NA FACEBOOKU
Filtry
-
-

Sprzedam: Dom - rynek pierwotny

654 068 zł, 132,89 m2, Pszczyna

Powierzchnia działki: 503 m2

11 zdjęć

Zaufaj doświadczeniu - już ponad 400 szczęśliwych rodzin mieszka w wybudowanych przez nas domach!
Obejrzyj osobiście jedną z naszych realizacji - zapraszamy do oglądania domu modelowego w każdą sobotę!

Oferta sprzedaży bez pośredników.

Dom Maja J to ostatni z ośmiu domów, budowanych jako drugi etap na osiedlu Parkowym w Pszczynie.

Osiedle idealnie wpisuje się w otaczający sielski krajobraz sąsiedztwa. Tereny zielone i spokój przedmieścia czynią to miejsce niezwykle atrakcyjnym do zasiedlenia, wypoczynku i wychowywania dzieci. Łatwy dojazd, a także pełna infrastruktura zapewnią mieszkańcom komfortowe warunki. Osiedle ma kameralny charakter, a sprawdzone rozwiązania techniczne gwarantują wysoką jakość budowlaną. 

Maja J przyciąga uwagę swoją klasyczną prostotą. Bryłę przykryto dwuspadowym dachem, a charakterystyczny ryzalit na bocznej elewacji nadaje linii dyskretnego uroku. W tymże ryzalicie usytuowano jadalnię, by domownicy z łatwości mogli obcować z widokiem otoczenia podczas posiłków. Na parterze ponadto znajduje się przylegający do jadalni wygodny salon i kuchnia. Te pomieszczenia stanowią strefę otwartą, spełniającą swoje funkcje dzienne. Program uzupełnia dodatkowy pokój, który z powodzeniem może pełnić funkcję gabinetu lub pokoju gościnnego oraz łazienka. Na poddaszu zaplanowano strefę wypoczynkową z trzema sypialniami i drugą, komfortową łazienką. Maja posiada jednostanowiskowy garaż doklejony do bryły głównej. Dom otacza działka o powierzchni 503 metrów kwadratowych. Maja to miejsce idealne dla rodziny 2+2 lub 2+3, a doświadczenie firmy Dom Dla Każdego gwarantuje wysoki poziom wykończenia i rozsądną wycenę.

Ogłoszenie dotyczy domu w stanie deweloperskim wraz z działką. Cena zawiera elewację, ogrzewanie podłogowe we wszystkich pomieszczeniach, poza garażem, okna w kolorze antracyt od zewnątrz oraz białe wewnątrz oraz 2 geberity do wc w łazienkach.

Zdjęcia wnętrz to nasza propozycja na urządzenie domu Maja. Zapraszamy również na wirtualny spacer: https://my.matterport.com/show/?m=2yTge9VqC3T

Zapraszamy na DNI OTWARTE do DOMU MODELOWEGO :

dom MICHAŁ w soboty 4, 11, 18, 25 września od godziny 10:00 do 13:00 oraz w środy 1, 8, 15, 22, 29 września 2021 roku od 14:00 do 18:00

Miejsce: Gostyń, ul. Drzymały (skręcając z ul. Rybnickiej w ul. Drzymały - 5 dom po prawej stronie)

dom KUBA w soboty 4, 11, 18, 25 września od godziny 10:00 do 13:00

Miejsce: Gostyń, boczna od ul. Rybnickiej, osiedle Magnolii

dom AREK w soboty 4, 11, 18, 25 września od godziny 10:00 do 13:00

Miejsce: Bielsko-Biała ul. Na Fermie, osiedle Platynowe 


Dom modelowy jest w pełni urządzony przez firmę Dom Dla Każdego i powstał właśnie po to, aby każdy mógł przekonać się na własne oczy czy właśnie takiego domu potrzebuje.
Chcemy, aby dni otwarte były dla Was i dla nas bezpieczne, zachowujemy więc wszelkie możliwe środki ostrożności i działamy zgodnie z oficjalnymi wytycznymi. Oglądanie domu w maseczce i w małym gronie będzie jednak równie przyjemne :-) Zapraszamy!

Kontakt

Firma
Dom Dla Każdego
tel. 661040000
Ilość wysłanych formularzy: 0