POLUB NAS NA FACEBOOKU
Filtry
-
-

Sprzedam: Dom - rynek pierwotny

629 800 zł, 178,76 m2, Pszczyna

Powierzchnia działki: 604 m2

11 zdjęć
Zaufaj doświadczeniu - w Pszczynie mieszka już 21 szczęśliwych rodzin, dla których wybudowaliśmy dom! Obejrzyj osobiście jedną z naszych realizacji - zapraszamy do oglądania domu modelowego w każdą sobotę!

Oferta sprzedaży bez pośredników.

Obecnie oferujemy na sprzedaż 2 domy Michał w Pszczynie na osiedlu Zamkowym przy ulicy Szaraków. W ofercie dom w stanie deweloperskim wraz z działką.

Szukasz spokojnego miejsca do życia? Własnych czterech ścian stojących blisko natury, ale jednocześnie z dogodnym dojazdem do miast śląskiej aglomeracji? Mamy dla Ciebie propozycję kupna domu na osiedlu Zamkowym w Pszczynie. Osiedle leży w podmiejskiej dzielnicy, tuż obok Parku Zwierzyniec upstrzonego ścieżkami spacerowymi. Michał to dom nawiązujący do klasyki, ale wykończony w sposób nowoczesny. Mamy tutaj zróżnicowaną linię ścian i wielospadowy dach. Warto zwrócić uwagę na charakterystyczne okna dachowe, umiejscowienie okien w rogach budynku i zaakcentowanie wejścia. Michał został podzielony na dwie strefy programowe. Na parterze mamy kuchnię otwartą na salon i jadalnię, która znajduje się w przeszklonym ryzalicie. Salon posiada swobodny dostęp do zewnętrznego tarasu. Ponadto na tej kondygnacji wydzielono dwa pokoje i łazienkę. Na poddaszu zaprojektowano typową strefę wypoczynkową. Trzy sypialnie mają dostęp do komfortowej łazienki oraz pomieszczenia gospodarczego do niej przyległego. Michał F to idealna propozycja dla rodzin 2+3 lub większych, prowadzących przy tym towarzyskie życie i niestroniących od indywidualnych hobby. Jeśli jesteś zainteresowany tym domem skorzystaj z rad naszego konsultanta - odpowie on na każde pytanie i przybliży inwestycję. 

Pszczyna to 25-tysięczne miasto zwane Perłą Górnego Śląska. Za sprawą pięknego, zabytkowego Zamku Książęcego i przylegajacego doń wspaniałego Parku Pszczyńskiego, miasto jest licznie odwiedzane przez turystów. Można tu wypocząć w otoczeniu drzew i podziwiać urok klimatycznego Rynku i Zamku. Miasto jest znakomicie skomunikowane z resztą kraju i naszymi południowymi sąsiadami. Okolice Pszczyny to znakomite tereny rekreacyjne dla pasjonatów spacerów i wycieczek rowerowych. Lasy Kobiórskie podchodzą niemal do centrum miasta, a dwa duże zbiorniki wodne, na południu (Jezioro Łąka i Zbiornik Goczałkowicki) zachęcają do odwiedzin.

Zapraszamy na DNI OTWARTE do DOMU MODELOWEGO :

dom MICHAŁ w soboty 4, 11, 18, 25 września od godziny 10:00 do 13:00 oraz w środy 1, 8, 15, 22, 29 września 2021 roku od 14:00 do 18:00
Miejsce: Gostyń, ul. Drzymały (skręcając z ul. Rybnickiej w ul. Drzymały - 5 dom po prawej stronie)

dom KUBA w soboty 4, 11, 18, 25 września od godziny 10:00 do 13:00
Miejsce: Gostyń, boczna od ul. Rybnickiej, osiedle Magnolii

dom AREK w soboty 4, 11, 18, 25 września od godziny 10:00 do 13:00
Miejsce: Bielsko-Biała ul. Na Fermie, osiedle Platynowe

Dom modelowy jest w pełni urządzony przez firmę Dom Dla Każdego i powstał właśnie po to, aby każdy mógł przekonać się na własne oczy czy właśnie takiego domu potrzebuje.

Chcemy, aby dni otwarte były dla Was i dla nas bezpieczne, zachowujemy więc wszelkie możliwe środki ostrożności i działamy zgodnie z oficjalnymi wytycznymi. Oglądanie domu w maseczce i w małym gronie będzie jednak równie przyjemne :-) Zapraszamy!

Kontakt

Firma
Dom Dla Każdego
tel. 661040000
Ilość wysłanych formularzy: 0