Praca Pszczyna Praca Pszczyna
POLUB NAS NA FACEBOOKU
Filtry
-
-

Sprzedam: Mieszkanie - 3 pokoje

245 000 zł (4 044 zł / m2), 60,58 m2, Pszczyna - Os. Piastów

12 zdjęć
ZAREZERWOWANE Sprzedaż bez pośredników, od osoby prywatnej
Mieszkanie 3 pokojowe, o powierzchni 60,58 m2, pełna własność
Usytuowane na Osiedlu Piastów, w 4-piętrowym bloku, na czwartym piętrze. Osiedle z pełną infrastrukturą, tu jest wszystko: sklepy, szkoły, żłobek, przedszkole, place zabaw, parkingi, przychodnia, kościół. Zadbane uliczki dojazdowe, zieleń. Blok docieplony z odnowioną elewacją, domofon. Spokojni, życzliwi sąsiedzi.
Mieszkanie składa się z kuchni częściowo otwartej na pokój dzienny, dwóch sypialni, łazienki, wc, przedpokoju, garderoby, balkonu i piwnicy. Częściowo wyremontowane. Wymienione instalacje, doprowadzona siła. Ze względów bezpieczeństwa zrezygnowano z gazu i zainstalowano przepływowe ogrzewacze wody, kuchnię elektryczną z płytą ceramiczną i elektrycznym piekarnikiem. Rachunki za prąd, przy tych urządzeniach, pozostały porównywalne do wcześniejszych, kiedy w użyciu był gaz (gdyby ktoś jednak wolał korzystać z gazu, łatwo do niego wrócić) W łazience i wc grzejniki wymienione na drabinkowe. Na ścianach, we wszystkich pomieszczeniach gładzie, nigdzie nie straszą rury, bo zostały wkute lub zabudowane. W przedpokoju duża szafa Komandor z lustrzanymi drzwiami. Okna wymienione na plastikowe. Łazienka, wc i częściowo kuchnia w kafelkach starego typu. W pozostałych pomieszczeniach na podłogach panele, które też już mają trochę lat. Do wymiany wszystkie drzwi.
Miesięczny czynsz wynosi ok. 530 zł, w tym zaliczka na centralne ogrzewanie, rozliczane każdego roku po sezonie grzewczym. Dodatkowo płatne śmieci oraz woda według zużycia Mieszkanie jest odświeżone, czyste, bez mebli, do zamieszkania od zaraz.
Cena: 245 000 zł

Kontakt

Osoba prywatna
Bożena
tel. 603861556
Ilość wysłanych formularzy: 1