Praca Pszczyna Praca Pszczyna
POLUB NAS NA FACEBOOKU
Filtry
-
-

Sprzedam: Działka - pozostała

169 000 zł (58 zł / m2), 2900 m2, Andrychów - Targanice

Numer oferty: WBH-GS-211

Szukasz miejsca, w którym mogłbyś odpocząć i się zrelaksować? Daleko od miejskiego zgiełku, blisko natury i gór? Zobacz naszą ofertę.

Przedmiotem naszej oferty jest działka rekreacyjna położona w Targanicach, granicząc z Wielką Puszczą na górze Palenica. Działka lekko nachylona o powierzchni około 2900m2, dojazd częściowo asfaltowy i utwardzony.

Położona w niesamowicie pięknej widokowej krainie Beskidu Małego, w otoczeniu natury i lasu . Nieruchomość usytuowana koło szlaków górskich w tym na Trzonkę, Złotą Górkę czy Kocierz. Idealne miejsce na domki rekreacyjne zwracając uwagę na potencjał tej nieruchomości ponieważ w okolicy jest bardzo dużo turystycznych mozliwości w tym:

Jezioro Żywieckie i Międzybrodzkie gdzie znajduje sie stok narciarski, szkoła lotnicza, Góra Żar(restauracja, tor saneczkowy, elektrownia wodna, punkty widokowe na panoramę Beskidu Żywieckiego oraz Beskidu Małego)

Szybkość i łatwość dostania się również na stoki w Szczyrku czy Wiśle

Żywiec i muzeum Browaru

Hotel&Spa Kocierz

Czarny Groń w Rzykach

Molo Resort Osiek

Energylandia

Szlaki turystyczne w tym Leskowiec, Babia Góra, Skrzyczne, Czantoria, Góra Żar, Chrobacza Łąka oraz wiele innych szlaków i mozliwości

Miasto papieskie Wadowice

Działka obecnie lekko zadrzewiona niewielkimi drzewkami lub dziką roślinnością. Z mediów dostępny jest prąd- woda we własnym zakresie oraz szambo.

Działka idealna dla inwestora jak osoby prywatnej. Zapraszamy do umówienia się na wizytę oraz do kontaktu w celu uzyskania dodatkowych informacji.

Osoba prowadząca ofertę

JOANNA BABIŃSKA

537-307-337

Oferta wysłana z systemu Galactica Virgo
  • Ogrodzenie: brak
  • Uzbrojenie: prąd-jest,kanalizacja-brak
  • Woda: brak
  • Gaz: brak
  • Prąd: tak
  • Kanalizacja: brak
  • Wyłączność: tak

Kontakt

Wbhome Twoje nieruchomości

43-518 Czechowice-Dziedzice
ul. Księża Grobel 17

tel. 889500658
tel. 514416131
www.wbhome.pl

Wizytówka agencji »
Ilość wysłanych formularzy: 0