Praca Pszczyna Praca Pszczyna
POLUB NAS NA FACEBOOKU
Filtry
-
-

Sprzedam: Lokal - pozostały

1 790 000 zł, 547,55 m2, Wadowice

Numer oferty: WBH-BS-200

2 zdjęcia
Szukasz dochodowej nieruchomości prężnie działającej z możliwością jej powiększenia lub rozbudowy? Sprawdź tą ofertę!!!! Nieruchomość komercyjna w Wadowicach.

Przedstawiana nieruchomość to budynek położony na drodze krajowej DK28 w kierunku Krakowa. Nieruchomość usytuowana w widocznym ruchliwym miejscu z bardzo dobrym dojazdem oraz położeniem komunikacyjnym.

Atrakcyjne położenie zaraz przy obwodnicy, co zapewnia dużą liczbę przejeżdżających potencjalnych klientów, dzięki temu budynek i miejsce jest rozpoznawalne.

Budynek o powierzchni użytkowej 547,55m2, składający się z czterech lokali, które obecnie są wynajęte przynoszące dochód pasywny jak i zwrot inwestycji, poddasza użytkowego gdzie znajduje sie biuro oraz istnieje możliwość wykonania dodatkowych pomieszczeń handlowych lub usługowych.

Zaletą posiadania dodatkowej powierzchnii na piętrze jest fakt, że mozna ją przeznaczyć na dodatkowe lokale do wynajęcia i otrzymywać dodatkowy zysk.

Obiekt położony na 18arowej działce , wybrukowany z dostępem do dużego parkingu dla klientów oraz pracowników . Budynek rozbudowany w 2003r, zrobiona elewacja, ocieplony, z ogrzewaniem gazowym. Wewnątrz posadzki ceramiczna, ściany malowane emulsacyjnie. Stolarka okienna zespolona PCV. Wymieniona instalacja elektryczna. Idealne miejsce do prowadzenia działalności handlowej.

Wszelkie dodatkowe odpowiedzi na pytania udzielimy telefonicznie. Zapraszamy na oględziny i do zakupu nieruchomości.

OSOBA PROWADZĄCA OFERTĘ

JOANNA BABIŃSKA

537-307-337

Oferta wysłana z systemu Galactica Virgo
  • Typ lokalu: pawilon
  • Ogrodzenie: NIE
  • Winda: nie
  • Ogrzewanie: C.O. miejskie
  • Woda: jest
  • Gaz: jest
  • Przeznaczenie: pawilon
  • Wyłączność: tak

Kontakt

Wbhome Twoje nieruchomości

43-518 Czechowice-Dziedzice
ul. Księża Grobel 17

tel. 889500658
tel. 514416131
www.wbhome.pl

Wizytówka agencji »
Ilość wysłanych formularzy: 0