Praca Pszczyna Praca Pszczyna
POLUB NAS NA FACEBOOKU
Filtry
-
-

Sprzedam: Działka - budowlana

77 000 zł (70 zł / m2), 1100 m2, Bestwina

Numer oferty: 82436

12 zdjęć
#dzialkitonaszaspecjalnosc Idealna propozycja na inwestycję wolnych środków!

NR OGŁOSZENIA: #300DZ0320 Idealna propozycja dla osób ceniących przestrzeń i wygodę! Możliwa zabudowa bliźniacza - max 40% pow. działki! Możliwe dachy płaskie! Oferta idealna również dla dewelopera.

KUPUJĄCY ZA POŚREDNICTWEM NASZEJ AGENCJI NIE PONOSI KOSZTU WYNAGRODZENIA POŚREDNIKA, KTÓRE W CAŁOŚCI POKRYWA SPRZEDAJĄCY

Do sprzedania jedna (lub wszystkie) z 4 działek o pow. od ok 983m2 do 1150m2 wydzielanych z dzialki o pow. 4714m2 przeznaczonej w całości pod zabudowę mieszkaniową jednorodzinną (z usługami lub bez), zlokalizowanej w Bestwince. Orientacyjne wymiary działki oraz wydzielanych działek zamieszczone są na załączniku graficznym.

Teren posiada dostęp do asfaltowej drogi publicznej za pośrednictwem drogi wenętrznej (udział w cenie). Po sprzedaży pierwszej z działek, właściciel utwardzi i urządzi drogę wewnętrzną na swój koszt. Istnieje też możliwość obniżenia ceny pierwszej działki o część kosztu utwardzenia (warunki w biurze).

Działka posiada dostęp do wodociągu (z drogi publicznej), gazu (z działki sąsiedniej), prądu (z drogi publicznej) oraz kanalizacji sanitarnej (z drogi wewn. lub na działce) - wg mapy zasadniczej. Posiadamy pisemną zgodę sąsiada na rozbudowę sieci posadowionych w jego działkach, których zakup również proponujemy. Dysponujemy pisemnymi warunkami przyłączenia do sieci gazowej oraz elektroenergetycznej.

Zakończenie podziału przewidziane na wrzesień 2020 roku. Podane w ogłoszeniu powierzchnie działek zostaną zaktualizowane po zaopiniowaniu wstępnego projektu podziału, jednak również na etapie decyzji podziałowej mogą nieznacznie różnić się od projektowanych.

Teren objęty jest miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego i oznaczony symbolem MN ( tereny zabudowy mieszkaniowej jednorodzinnej) oraz częściowo MNU – tereny zabudowy mieszkaniowej jednorodzinnej z usługami)

Cena działek po podziale: 70 zł / m2 do negocjacji

Cena całej działki: 269000 zł do negocjacji

Ceny i informacje na temat sąsiednich działek o pow. 1501 m2 i 1938m2 w pozostałych ogloszeniach.

NAJWAŻNIEJSZE INFORMACJE INWESTORSKIE (dla MN ):

-przeznaczenie podstawowe - tereny zabudowy mieszkaniowej jednorodzinnej

-przeznaczenia dopuszczalne: usługi, przynależne zagospodarowanie terenu

-zakaz zabudowy szeregowej i atrialnej oraz hal produkcyjnych

-wskaźniki zabudowy: maksymalną powierzchnię zabudowy: 40%; minimalny udział procentowy powierzchni biologicznie czynnej: 50%; intensywność zabudowy: 0,01 - 1,0; maksymalna wysokość budynków: 10,0 m; geometria dachów: dachy płaskie (do 12st.), symetryczne dwu lub wielospadowe o nachyleniu 30– 45st.;

Teren zapewnia doskonałą komunikację z Czechowicami-Dz., Bielskiem- Białą, Krakowem. W okolicy znajduje się szkoła podstawowa, sklepy, kościół, apteka oraz tereny rekreacyjne, w tym Ośrodek Rekreacji i Sportów Wodnych "Żwirownia" w Kaniowie.

Istnieje możliwość kupna projektu Archon w naszym biurze, kontaktu ze sprawdzonym architektem oraz geodetą pod jednym adresem.Jedną z naszych propozycji jest projekt Dom w złoci (A) (lustrzane odbicie)

Treść niniejszego ogłoszenia nie stanowi oferty w rozumieniu art. 66 Kodeksu Cywilnego. Przekazywane treści pochodzą ze sprawdzonych i ogólnodostępnych źródeł ( ewidencja gruntów, akty prawa miejscowego, względnie decyzje ustaleniu warunków zabudowy). Publikacja każdego z ogłoszeń jest poprzedzona gruntowną analizą stanu prawnego i potencjału inwestycyjnego przedmiotu ogłoszeń dokonaną przez osobę posiadają stosowne kwalifikacje i wiedzę. 

POMAGAMY W UZYSKANIU KREDYTU HIPOTECZNEGO.

SPRAWDZAMY ZDOLNOŚĆ KREDYTOWĄ.

WYKONUJEMY CERTYFIKATY ENERGETYCZNE

.

WSZYSTKO W JEDNYM MIEJSCU.

SERDECZNIE ZAPRASZAMY DO NASZEGO BIURA

AGENCJA NIERUCHOMOŚCI ŚLĄSK  – POŚREDNICTWO KREATYWNE

LICENCJA NR 13345

UL. NIEPODLEGŁOŚCI 48

CZECHOWICE-DZIEDZICE

TEL. 885 229 830

TEL./FAX: 32 214 00 11

MAIL: nieruchomosci_slask@wp.pl

www.nieruchomoscislask.com.pl

POSIADAMY DŁUGOLETNIE DOŚWIADCZENIE W OBROCIE NIERUCHOMOŚCIAMI.

BEZPIECZEŃSTWO PAŃSTWA TRANSAKCJI GWARANTUJĄ LICENCJONOWANI POŚREDNICY W OBROCIE NIERUCHOMOŚCIAMI POSIADAJĄCY UBEZPIECZENIE OC.
  • Ulica: -
  • Typ działki: budowlana
  • Woda: jest
  • Gaz: jest
  • Prąd: tak
  • Siła: tak
  • Kanalizacja: jest
  • Forma własności: własność

Kontakt

Agent prowadzący:

Łukasz Mnich - pośrednik - licencja 13345

tel. 885229830
tel. 32 214 00 11

Wizytówka agencji »

Ilość wysłanych formularzy: 0