Praca Pszczyna Praca Pszczyna
POLUB NAS NA FACEBOOKU
Filtry
-
-

Sprzedam: Mieszkanie - 3 pokoje

194 500 zł (5 257 zł / m2), 37 m2, Pszczyna - Os. Stare Miasto

10 zdjęć
Oferta od osób prywatnych,

Cisza, spokój, blisko rynku, własne miejsce parkingowe, zieleń - to tylko kilka słów, które szybko opisują naszą propozycję.

Mamy do zaproponowania mieszkanie własnościowe, znajdujące się na pierwszym piętrze dwupiętrowego budynku, po generalnym remoncie. Mieszkanie jest o powierzchni 37m2, ale dodatkowo przynależy do niego pokój o powierzchni 10m2 znajdujący się na strychu. W budynku znajdują się tylko cztery mieszkania. 100 metrów od pszczyńskiego rynku, z zagwarantowanym miejscem parkingowym na prywatnym podwórku oraz udział w gruncie wspólnym będący wspólnym ogródkiem, gdzie można przygotować sobie grilla, wysuszyć pranie, poleżeć na trawie i poczytać książkę lub napić się kawy na świeżym powietrzu.

W niedalekiej przyszłości tuż obok proponowanego mieszkania powstanie wodny plac zabaw będący idealnym rozwiązaniem do aktywnego spędzania czasu bez potrzeby dalekich wypraw - tuż pod domem.

W skład oferty wchodzi:

1. Mieszkanie (Powierzchnia: 37 m2):

- salon z przygotowaniem pod aneks kuchenny
- sypialnia z osobną garderobą
- łazienka (w pełni wyposażona - piec dwufunkcyjny Saunier Duval, kabina prysznicowa, umywalka, szafka pod umywalką, toaleta)

2. dodatkowy pokój na strychu (może pełnić funkcję gabinetu, biura, sypialni dla gości) ogrzewany piecem kaflowym

Powierzchnia: 10 m2

3. dodatkowe komórki - jedna na zewnątrz budynku i jedna w budynku

Łączna powierzchnia 10m2

Reasumując 57 metrów do zagospodarowania.

Załączone zdjęcia nie oddają w pełni uroku mieszkania. Umów się, zobacz, kup i zamieszkaj. Oferta od osób prywatnych, kupujący nie płaci żadnych prowizji.

Pytania prosimy również kierować na warowna35(@)interia . pl

Zapraszamy

Kontakt

Firma
Bartosz
tel. 881210905
Ilość wysłanych formularzy: 0