POLUB NAS NA FACEBOOKU
Filtry
-
-

Sprzedam: Działka - pozostała

119 000 zł (13 zł / m2), 9096 m2, Wilamowice

Numer oferty: 82415

9 zdjęć
NR OGŁOSZENIA: #295DZ0120 Cicha i spokojna okolica. Możliwość przekształcenia części działki na cele budowlane w perspektywie 10 lat.

KUPUJĄCY ZA POŚREDNICTWEM NASZEJ AGENCJI NIE PONOSI KOSZTU WYNAGRODZENIA POŚREDNIKA, KTÓRE W CAŁOŚCI POKRYWA SPRZEDAJĄCY

Do sprzedania działka rolna o pow. 9096m2, oznaczona literą C na projekcie podziału, w trakcie wydzielenia z większej działki, zlokalizowana w Dankowicach przy ul. Dębowej. Orientacyjne wymiary działki zamieszczone są na załączniku graficznym.

Teren posiada bezpośredni dostęp do asfaltowej drogi publicznej.

Działka posiada dostęp do prądu, wody, gazu (sieci przyłączeniowe w drodze publicznej przy granicy z działką) oraz sieci telekomunikacyjnej.

Teren zlokalizowany jest pomiędzy Kaniowem, a centrum Dankowic, co zapewnia bardzo komunikację z Czechowicami-Dz., Oświęcimiem oraz Bielskiem- Białą. W okolicy znajduje się szkoła podstawowa, sklepy, kościół, apteka, tereny rekreacyjne oraz kąpielisko publiczne z infrastrukturą sportową ( Ośrodek Rekreacji i Sportów Wodnych w Kaniowie)

Cena: 119000 zł do negocjacji

Możliwość kupna działki sąsiedniej:

– budowlanej (A) o pow. 858m2 w cenie 60000 zł

– budowlanej (B) o pow. 871m2 w cenie 61000 zł

Istnieje możliwość kupna projektu Archon w naszym biurze, kontaktu ze sprawdzonym architektem oraz geodetą pod jednym adresem.

Zakończenie procedury podziałowej planowane jest na luty/ marzec 2020. Powierzchnia wydzielonych działek może nieznaczenie się różnić w stosunku do powierzchni widocznych w ogłoszeniu i na projekcie podziału.

Informacje inwestorskie: R – tereny rolne

-przeznaczenie podstawowe: tereny rolne

-nakaz ochrony i utrzymania istniejącej zieleni śródpolnej;

-zakaz nowej zabudowy związanej z produkcją rolniczą zwierzęcą mogącą zawsze znacząco oddziaływać na środowisko;

-dopuszczenia: zabudowy związanej z prowadzoną działalnością rolniczą zgodnie z przepisami ustawy o kształtowaniu ustroju rolnego, o parametrach: wysokość budynku mieszkalnego do 8 m w przypadku dachu łukowego, dachu dwu- lub wielospadowego o spadku dachu od 22 do 45 stopni oraz do 6 m w przypadku dachu płaskiego; wysokość budynków gospodarczych i inwentarskich do 7 m; wysokość pozostałych obiektów, w tym związanych ze składowaniem i przechowywaniem produktów rolnych i pasz do 10 m,

- procent powierzchni biologicznie czynnej min. 10%,

- procent powierzchni zabudowy do 80%,

- intensywność zabudowy 0,001 - 0,8,

- geometria dachów: jedno-, dwu- , wielospadowe o nachyleniu do 45 stopni, płaskie i łukowe,

Treść niniejszego ogłoszenia nie stanowi oferty w rozumieniu art. 66 Kodeksu Cywilnego. Przekazywane treści pochodzą ze sprawdzonych i ogólnodostępnych źródeł ( ewidencja gruntów, akty prawa miejscowego, względnie decyzje ustaleniu warunków zabudowy). Publikacja każdego z ogłoszeń jest poprzedzona gruntowną analizą stanu prawnego i potencjału inwestycyjnego przedmiotu ogłoszeń dokonaną przez osobę posiadającą stosowne kwalifikacje i wiedzę.

POMAGAMY W UZYSKANIU KREDYTU HIPOTECZNEGO.

SPRAWDZAMY ZDOLNOŚĆ KREDYTOWĄ.

WYKONUJEMY CERTYFIKATY ENERGETYCZNE.

WSZYSTKO W JEDNYM MIEJSCU.

SERDECZNIE ZAPRASZAMY DO NASZEGO BIURA

AGENCJA NIERUCHOMOŚCI ŚLĄSK – POŚREDNICTWO KREATYWNE

LICENCJA NR 13345

CZECHOWICE-DZIEDZICE

MAIL: nieruchomosci_slask@wp.pl

POSIADAMY DŁUGOLETNIE DOŚWIADCZENIE W OBROCIE NIERUCHOMOŚCIAMI. BEZPIECZEŃSTWO PAŃSTWA TRANSAKCJI GWARANTUJĄ LICENCJONOWANI POŚREDNICY W OBROCIE NIERUCHOMOŚCIAMI POSIADAJĄCY UBEZPIECZENIE OC.

SERDECZNIE ZAPRASZAMY DO WSPÓŁPRACY!
  • Typ działki: rolna
  • Szerokość działki: 62
  • Długość działki: 141
  • Woda: jest
  • Gaz: jest
  • Prąd: tak
  • Forma własności: własność

Kontakt

Agent prowadzący:

Łukasz Mnich - pośrednik - licencja 13345

tel. 885229830
tel. 32 214 00 11

Wizytówka agencji »

Ilość wysłanych formularzy: 0