Praca Pszczyna Praca Pszczyna
POLUB NAS NA FACEBOOKU
Filtry
-
-

Sprzedam: Dom - rynek wtórny

540 000 zł, 200 m2, Pszczyna - Os. Podstarzyniec

Powierzchnia działki: 487 m2

16 zdjęć
Nieruchomość położona jest w Pszczynie na osiedlu Podstarzyniec. Dom to budynek wolno stojący o powierzchni mieszkalnej 200 m2, powierzchni zabudowy 152 m2, powierzchni piwnic 80 m2 i powierzchni garażu 20 m2. Budynek trzykondygnacyjny (piwnice, parter, piętro) w całości podpiwniczony. Budynek w kształcie kwadratu z dachem dwuspadowym krytym nowoczesną blachodachówką produkcji szweckiej. Osiedle Podstarzyniec charakteryzuje się dobrą lokalizacją w kierunku Bielska i Katowic. Dom w dobrym stanie technicznym na działce o powierzchni 487 m2 o kształcie kwadratu, działka płaska. Teren wokół domu zagospodarowany.

Media: sieć wodociągowa i kanalizacja w systemie miasta, sieć elektryczna (siła) automatyczne ogrzewanie na olej opałowy.

Budynek wybudowany w tradycyjnej techologii osadowiony na ławach fundamentowych. Sciany zewnętrzne wykonane są z cegły i pustaka ocieplone styropianem 10 cm. Sciany wewnętrzne wykonane są z cegły i pustaka. Kominy murowane z cegły pełnej. Drzwi zewnętrzne - dębowe. Stolarka wewnętrzna drewniana. Schody wewnętrzne - mahoniowe. Parkiet bukowy w pokojach i w holu na piętrze. W kuchni, holu na parterze, w obu łazienkach i w całej piwnicy płytki. W obu łazienkach ogrzewanie podłogowe. Na balkonie płytki mrozoodporne.

Budynek oddany do użytku w 1996 roku. Wnętrze budynku i elewacja zewnętrzna odnowione w 2015 roku.

Kontakt

Osoba prywatna
Iwona Glinianowicz
tel. 604562740
Ilość wysłanych formularzy: 2